آخرین عناوین خبری
تاریخ سررسید وعده : چهارشنبه, 29 اسفند,1397
وضعیت وعده :  590 شب گذشت
اعزازی: افتتاح استادیوم ۱۰هزار نفری شهرستان بناب تا پایان سال ۹۷

نصر: رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی از افتتاح استادیوم ۱۰ هزار نفری شهرستان بناب، تا پایان سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش نصر ، ضیااله اعزازی در جلسه رسیدگی به مشکلات هیات ‌های ورزشی شهرستان بناب با انتقاد از عدم توجه وزارت ورزش و جوانان به مشکلات جوانان گفت: متاسفانه حوزه جوانان در این وزارت خانه به فراموشی سپرده شده اند.

وی سهم اعتبارات ورزش از کل بودجه کشور را بسیار ناچیز عنوان کرد و افزود: با بودجه ای که به ورزش کشور اختصاص می یابد نمی توان ورزش کشور را اداره کرد.

نماینده بناب به هماهنگی های به عمل آمده با وزیر ورزش و جوانان در تکمیل فضاهای ورزشی بناب اشاره کرد و افزود: در جلساتی که با وزیر داشتیم با جذب اعتبارهای خوب، قول این را گرفتیم که استادیوم 10 هزار نفری شهرستان بناب را تا پایان سال 97 به افتتاح برسانیم.

اعزازی افزود: واقعا جای قدردانی دارد که فعالین هیات ها و ورزشکاران شهرستان با ایثار و با هزینه‌ های شخصی خود تا این اندازه در خدمت ورزش شهرستان بوده، و ورزش بناب را زنده و پویا نگه داشته اند.

وی با اشاره به غیر فعال ماندن هیات شنای شهرستان، از ساخت استخر در مجتمع ورزشی بناب خبرداد و افزود: هم زمان با افتتاح استادیوم ولایت شهرستان، به امید خدا کلنگ ‌زنی و مرحله ساخت استخر شهرستان را آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است