پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   101614  | تاریخ خبر : 1398/02/04  | ساعت : 21:50

مدیر علمی سازمان مدیریت صنعتی شمال غرب کشور، مطرح کرد؛

"ایران تک" مدل ارزیابی مناسب برای ارتقا سطح ارزیابی کیفی بنگاه های اقتصادی


نصر: مدیر علمی سازمان مدیریت صنعتی شمال غرب کشور، ایران تک را مدل ارزیابی مناسب برای ارتقا سطح ارزیابی کیفی بنگاه های اقتصادی عنوان کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ستاد خبری ششمین دوره معرفی برترین شرکت های منطقه غرب و شمالغرب کشور "ایران تک"،  "مجید باقرزاده" مدیر علمی سازمان مدیریت صنعتی شمال غرب کشور، پیرامون برگزاری ششمین دوره همایش "ایران تک" بیان کرد: شرکت ها و بنگاه های اقتصادی به جهت رهسپاری به سوی تعالی و توسعه، نیازمند ارزیابی و سنجش هستند تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و در راستای رفع و تقویت آن گام بردارند.

وی ادامه داد: ارزیابی فرصتی را برای بنگاه های اقتصادی ایجاد می کند که به واسطه آن بتوان موارد قابل بهبود در کسب و کار را شناسایی و برای پیشبرد اهداف برنامه ریزی کرد."ایران تک" فرصتی است که زمینه تقویت قابیلت های درونی بنگاه های اقتصادی را فراهم می سازد و به دنبال آن فعالان اقتصادی را در جهت گسترش مختصات موفقیت ترغیب می سازد.

باقرزاده اظهار داشت: امروزه در دنیا با مدل های تعالی سازمانی، قابلیت ها و توانمندی های سازمان ها را از بعد کمی و کیفی ارزیابی می کنند، لذا نگاه ارزیابی کیفی به یک سازمان برای ارزیابی قابلیت هایش در مدل های تعالی اتفاق می افتد، باید خاطرنشان کرد که تقدیر برنامه ریزی شده در ایران تک تنها در ارزیابی عملکرد آن ها بوده و از ارزیابی قابلیت های آن جدا است.

مدیر علمی سازمان مدیریت صنعتی شمال غرب کشور با بیان اینکه "ایران تک" را مدل ارزیابی مناسب برای ارتقا سطح ارزیابی کیفی بنگاه های اقتصادی دانست و گفت: با ارتقا سطح کیفی مدل های ارزیابی در سال های گذشته قطعا شاهد رویدادهایی متفاوت و حضور گسترده بنگاه های اقتصادی در این رویداد خواهیم بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است