پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   102595  | تاریخ خبر : 1398/02/23  | ساعت : 22:30

واکنش ایرانخودرو تبریز به تصویر ارسالی مخاطبان نصر/

جوابیه شرکت ایران خودرو تبریز در رابطه با دپوی خودروها در پارکینگ


برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در پی درج تصویر در پایگاه خبری نصر نیوز در تاریخ 23 اردیبهشت ماه خبری با موضوع: دپوی خودروها در پارکینگ ایران خودرو تبریز!، جوابیه ای از سوی روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز ارسال می گردد، لذا مقتضی است طبق ماده 23 قانون مطبوعات، جهت تنویر افکار عمومی در آن پایگاه خبری درج گردد.

روابط عمومی ایران خودرو تبریز در پی انتشار یک تصویر در پایگاه خبری نصر نیوز جوابیه ای برای آن رسانه ارسال کرده که با توجه به اینکه براساس قانون مطبوعات جوابیه نیز به آن پایگاه خبری ارسال گردیده است.

در این جوابیه آمده است:

موضوع دپوی خودروها در پارکینگ به هیچ عنوان صحت نداشته و ماندگاری خودرو بعضاً به دلایل ذیل موجب انباشت آن می گردد.

ظرفیت بارگیری پارکینگ ایران خودرو تبریز، روزانه بیش از 500 دستگاه خودرو بوده که به کلیه نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در اقصی نقاط کشور ارسال می شود.
وجود خودروها در پارکینگ عمدتاً به دلایلی همچون: کسری قطعات اعم از: ایمنی و الکترونیکی بوده که موجب انباشت آن در پارکینگ می شود.
با توجه به حجم تولید روزانه این شرکت یعنی 300 دستگاه، ظرفیت پارکینگ به دلیل کسری قطعات خودروهای دیگر جوابگو نبوده و در حال حاضر موجب ماندگاری تعدادی خودرو شده که به مرور پس از تأمین قطعات تکمیل و ارسال می گردد.
طی بازرسی های صورت گرفته توسط سازمان ها و نهادهای اجرایی و نظارتی استان، عدم انباشت خودرو به دلایلی که قبلا ذکر شد محرز بوده و لیست خودروهای تولیدی و فروش بصورت هفتگی از مرداد ماه سال گذشته تا کنون به کلیه دستگاه های مربوطه ارسال می گردد.
مهمترین موضوع عدم تأمین قطعات بوده و خودروهای موجود در پارکینگ به محض تأمین قطعات از سوی سازندگان تکمیل و در اولین فرصت ممکن آماده بارگیری و ارسال به خریداران محترم می گردد.
در اصل فرآیند تولید به این معنی است که محصول تولید شده بدون کسری پس از تجاری سازی آماده بارگیری و نهایتاً به مشتریان عزیز ارسال گردد، لیکن وجود کسری برخی قطعات مهم باعث تأخیر در ارسال آن و نهایتاً ماندگاری موقت در پارکینگ خواهد بود.
با فرض بر تولید روزانه 300 دستگاه خودرو بایستی ماهانه بیش از 9000 خودرو در پارکینگ مستقر شود. این در حالی است که ظرفیت پارکینگ اجازه ورود بیش از این تعداد خودرو را نداشته و باید فوراً بارگیری و ارسال گردد.
در پایان، هدف مجموعه بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو در سال رونق تولید، صیانت همه جانبه از تولید و افزایش کیفیت در راستای رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد و تحویل خودرو با کسری قطعات نه تنها برازنده و زیبنده آنان نبوده، بلکه تحویل خودرو بصورت کسری فاقد استاندردهای لازم بوده و بنا براعلام سازمان ملی استاندارد ایران و شرکت بازرسی کیفیت استاندارد امکان ناپذیر است.

روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است