پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   102701  | تاریخ خبر : 1398/02/25  | ساعت : 16:15

خبر/

فراخوان جشنواره هنری "دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده"


نصر: نخستین جشنواره هنری "دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده" در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، این جشنواره هنری با هدف جلب توجه و مشارکت هنرمندان و دانشگاهیان و عموم مردم در خصوص مواجهه با مشکلات حوضه آبریز دریاچه ارومیه و بحران خشک شدن آن توسط مرکز تحقیقات مدیریت توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام دبیرخانه  شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و  هنرمندان و علاقه مندان می توانند در بخش های عکس،پوستر،تصویرسازی و نقاشی شرکت کنند.
ارسال آثار و تکمیل فرم نام نویسی تا اول خرداد ماه 98  امکان پذیر است.
آثار راه یافته به جشواره به شکل بروشور به چاپ رسیده ویک جلد از آن به همراه گواهی شرکت در جشنواره به صاحب اثر ارائه  و نمایشگاه آثار منتخب از 20 تا 23 خرداد ماه برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر  و ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.iaut.ac.ir  بخش مراکز تحقیقاتی مراجعه و پس از دریافت فرم ثبت نام آثار خود را به ایمیل SDM@iaut.ac.ir ارسال کنند .
شرکت کنندگاه همچنین می توانند به صورت حضوری  به دبیرخانه جشنواره واقع در ضلع شرقی اتوبان پاسداران،مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی تبریز،پشت ساختمان فنی،مرکز تحقیقات دریاچه ارومیه مراجعه و آثار و فرم ثبت نام را  تحویل دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است