پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103088  | تاریخ خبر : 1398/03/02  | ساعت : 10:45

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز تاکید کرد:

ضرورت توسعه فضای سبز در ورودی غرب تبریز


نصر: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در بازدید از فضاهای سبز شهرداری منطقه ۶ بر لزوم توسعه فضای سبز در ورودی غرب تبریز تاکید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، علی مدبر در بازدید از فضاهای سبز شهرداری منطقه ۶ تبریز با تشریح برخی اقدامات ضروری در حوزه فضاهای سبز این منطقه، گفت: پیش از همه باید به مسئله مدیریت مصرف آب توجه کرد و در این راه از گونه های مقاوم در برابر کم آبی باید استفاده کرد.

وی افزود: تغییر الگوی کشت با توجه به موقعیت هر منطقه از شهر می تواند یکی دیگر از اقدامات موثر در راستای حفظ و توسعه فضای سبز تلقی شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در بخش دیگر از این بازدید، ضمن قدردانی از عملکرد شهرداری منطقه ۶ در زمینه حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز منطقه، اظهار داشت: موقعیت شهرداری منطقه ۶ به دلیل واقع شدن در ورودی شهر و همچنین همجواری با واحدهای صنعتی بزرگ، به گونه ای است که عمده طرح ها باید  درراستای توسعه فضاهای سبز باشد.

مدبر اضافه کرد: اقدامات انجام گرفته همچون سمپاشی های فصلی، سر زنی و هرس درختان توسط فضای سبز منطقه نشانگر توجه مدیریت این حوزه به فضای سبز موجود است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است