پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103683  | تاریخ خبر : 1398/03/19  | ساعت : 10:05

خبر/

حضور مدیر شعب بانک ملت استان در اتاق تبریز


نصر: حسین پالیک مدیر شعب بانک ملت در آذربایجان شرقی در محل اتاق تبریز حضور یافت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مدیر شعب بانک ملت در آذربایجان شرقی با یونس ژائله رئیس اتاق تبریز در خصوص گسترش روابط دو جانبه بانک ملت با فعالان اقتصادی و تجاری به منظور بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی استان صحبت و در خصوص  توسعه همه جانبه استان با وی گفتگو نمود.

ژائله با اشاره به جایگاه استان در کشور یادآور شد:

استان آذربایجان شرقی زمانی بعد از استان تهران به عنوان دومین استان کشور از نظر اقتصادی و تجاری به شمار می رفت که  متاسفانه در سال های اخیر جایگاه گذشته خود را از دست داده است. وی با تاکید بر این نکته که همه باید تلاش نمایم که استان به جایگاه شایسته خود در کشور دست یابد در خصوص برنامه های هئیت مدیره و هئیت رئیسه اتاق تبریز خاطر نشان کرد: در مدتی که مسئولیت اتاق تبریز را بر عهده داریم در سدد آن هستیم که به صورت کارشناسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف صنعت و تولید را احصاء و در جهت حل مسائل و مشکلات این حوزه ها راهکار های علمی و عملیاتی ارائه نماییم.

رئیس اتاق تبریز با اشاره به این نکته که دولت و بخش خصوص باید با مشارکت ، همکاری و هم افزایی به تولید ثروت به منظور ایجاد رفاه و آرامش برای مردم جامعه تلاش نمایند از مسئولان بانک ها در سطح استان به خصوص بانک ملت خواست تا با همکاری مسئولان اتاق تبریز از افرادی که اهلیت کارهای اقتصادی و تجاری دارند حمایت نمایند.

ژائله با اشاره به این نکته که در سال های گذشته سوء مدیریت سبب شده تا منابع مالی و انسانی استان به سایر کشورها و استانها مهاجرت نمایند، اظهار امیدواری نمود: با حمایت همه جانبه تمام احاد مردم و مسئولان استان در جایگاه شایسته خود نایل گردد.

در این نشست حسین پالیک مدیر شعب بانک ملت در استان آذربایجان شرقی با تاکید بر این نکته که مدیریت و پرسنل شعب بانک ملت در استان از توسعه همه جانبه استان حمایت می نمایند، خاطر نشان کرد: بانک ملت آماده است که از فعالان اقتصادی که مسئولان اتاق تبریز  اهلیت اقتصادی و تجاری آنها را تائید می کنند حمایت و پشتیبانی نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است