پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103801  | تاریخ خبر : 1398/03/22  | ساعت : 09:30

خبر/

نمایشگاه چالش ها و نیازمندی های صنایع آذربایجان شرقی در تبریز در آستانه افتتاح / پنجره ای برای بومی سازی قطعات صنعتی توسط فناوران


نصر: اولین نمایشگاه چالش ها و نیازمندی های صنایع آذربایجان شرقی در تبریز به تاریخ ۲۹ و ۳۰ خرداد سال جاری در مجتمع عصر انقلاب برگزار خواهد شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس فناوری نصر، نمایشگاه چالش ها و نیازمندی های صنایع آذربایجان شرقی در تبریز با هدف تامین قطعات و تجهیزات صنعتی و شرکتی توسط شرکت های دانش بنیان استانی و کشور است چرا که این قطعات وارداتی بوده و صنعتگران به دلیل تحریم های ناجوان مردانه صنعتگران در واردات آنها به مشکل برخورده اند.

این نمایشگاه با همت پارک علم و فناوری تبریز با محوریت طراحی و تولید تجهیزات،قطعات و مواد مورد نیاز صنایع، طراحی و تولید محصولات با کاربری جدید،اصلاح فرآیند تولید و افزایش بهره وری، رفع چالش های محیط زیستی و تامین نیازهای فناوری اطلاعات و صنعت تاریخ ۲۹ و ۳۰ خرداد سال جاری در مجتمع عصر انقلاب برگزار خواهد شد.

ماه عسل این نمایشگاه برای صنعتگران کمک به تامین این تجهیزات با بومی سازی آنها توسط فناوران ،برای بخش مورد نیاز است.

از این رو، این نمایشگاه می تواند علاوه برمعرفی ظرفیت های پارک علم فناوری به پژوهشگران، فارغ التحصیلان و فناوران، رسالت دیگری را نیز بر دوش گیرد، در نمایشگاه چالش ها و نیازمندی های صنایع آذربایجان شرقی در تبریز این بار غرفه داران صنایع و سازمان های تخصصی متقاضی قطعات خواهند بود وبازدید کنندگان فناورانی که توانایی تولید و ایده پردازی محصول متقاضیان را دارند.

یک نمایشگاه کاربردی، که موافقت نامه های سه جانبه ای مخصوص تنظیم شده است و یک طرف قرار داد شرکت فناور و دانش بنیان، طرف دیگر تعهد پارک علم و فناوری برای حمایت مالی تا مرحله تولید و طرف سوم، شرکت متقاضی است که بعد از تولید محصول، آن را خریداری خواهد کرد.

شایان ذکر است، پارک های علم و فناوری، شرکت های فناور و دانش بنیان، دانشگاه ها و ایده پردازان حوزه صنعت و فناوری می توانند از این نمایشگاه بازدید داشته و نقشی در بومی سازی قطعات صنعتی ایفا کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است