پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103970  | تاریخ خبر : 1398/03/26  | ساعت : 07:43

یادداشت/

سلبریتی خواهی در والیبال با طعم مصدومیت نمایی!


نصر: ملی پوشان والیبال در نخستین دیدار خانگی در شرایطی موفق به شکست کانادا شدند که سابقه رویارویی دو تیم به سود نماینده آمریکای شمالی بود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

این پیروزی چنان باعث شادمانی والیبال دوستان در ارومیه شد که اتفاقات ناخوشایندی را رقم زد. ازدحام چند صدنفری هواداران مقابل هتل باعث شد مصدومیت هایی برای معروف، شریفی، قائمی و مجرد پیش آید.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که نیروهای امنیتی باید فکری به حال اسکورت ملی پوشان والیبال می کردند چرا که ممکن بود اتفاق به مراتب تلخ تری رخ دهد. ورزشکاران معروف و سرشناس در تمام دنیا جزو سلبریتی ها محسوب می شوند و طبیعی است که طرفداران زیادی دارند. اما مسائل امنیتی همیشه باید در تمام شرایط رعایت شود.

در این که مردم دوست دارند با بازیکن مورد علاقه شان عکس بگیرند و یا امضایی از او به یادگار داشته باشند ایرادی وجود ندارد، اما شرایط نباید به گونه ای باشد که برای بازیکنان مشکلی به وجود بیاید، در این صورت دیگر شاید نیازی به اغراق و بزرگنمایی در مصدومیت و آسیب وارد شده از سوی هواداران توسط بازیکنان نیز نباشد!

به هر ترتیب همان طور که پزشک تیم ملی اعلام کرده بودهر چهار بازیکن آسیب دیده شرایط بازی کردن را دارند و با مصدومیتی جدی روبرو نشده اند هرچند سرپرست تیم ملی اصرار داشت که مصدومیت بازیکنان را بزرگ تر جلوه بدهد تا هواداران بترسند!

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است