پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   104084  | تاریخ خبر : 1398/03/28  | ساعت : 14:20

خبر/

اختصاص۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار به اولین صندوق پژوهش و فناوری آذربایجان شرقی


نصر: ساختمان جدید مرکز رشد واحد های فناوری منطقه آزاد ارس وابسته به پارک علم و فناوری آذربایحان شرقی توسط معاون علم و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مراسم افتتاحیه این مجموعه با حضور واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی ، نریمان مدیر عامل منطقه آزاد ارس ، جمعی از مدیران و مسئولین استان و روسای دانشگاه ها برگزار شد.

این مجموعه به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در مجتمع تجاری و اداری مشاهیر آذربایجان واقع در جلفا، امکان استقرار و فعالیت ۴۰ شرکت فناور را فراهم می نماید. گفتنی است هم اکنون ۲۵ شرکت فناور زیر نظر پارک در مرکز رشد منطقه آزاد ارس فعالیت می نمایند.

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس
درجریان بازدید دکتر ستاری از ساختمان جدید مرکز رشد ارس، این مجموعه به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور ، با مشارکت و سرمایه گذاری منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس ، پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی ، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت همگامان سیستم صبح امروز ۲۸ خرداد ماه آغاز به کار کرد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهور در جریان بازدید از منطقه آزاد ارس و مرکز رشد واحدهای فناو ، و هم زمان با آغاز به کار صندوق پژوهش و فناوری ارس مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال برای تقویت صندوق از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور اختصاص داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است