پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   104106  | تاریخ خبر : 1398/03/28  | ساعت : 16:40

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال:

۸۰۰ هکتار از اراضی ملی خلخال به طرح های سرمایه گذاری تخصیص یافت


نصر: رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: امسال ۸۰۰ هکتار از اراضی ملی این شهرستان در اختیار سرمایه گذاران طرح های اقتصادی و اشتغال زای منطقه قرار می گیرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، صادق پور محمد روز سه شنبه افزود: این طرح در دستیابی به اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دولت و حمایت از سرمایه گذاران طرح‌های اقتصادی اشتغال زا اجرا می شود.

او گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال پیش از این نیز اراضی ملی مستعد مورد نیاز برای اجرای طرح‌های تولیدی و صنعتی را به سهولت در اختیار متقاضیان طرح‌های سرمایه گذاری اقتصادی قرار داده است.

پور محمد افزود: بیش از ۵۰۰ هکتار از اراضی شناسایی شده برای واگذاری به سرمایه گذاران طرح‌های اقتصادی این شهرستان قابلیت دسترسی راحت به منابع انرژی همچون آب، برق و گاز طبیعی را داشته و این اداره علاوه بر سهولت در واگذاری اراضی ملی به مجریان طرح‌های اقتصادی در مکاتبات مربوط به استعلامات اداری نیز با بکارگیری سیستم اداری خود مجریان طرح ها را کمک می کند.

او واگذاری اراضی ملی مورد نیاز برای اجرای طرح گردشگری پل معلق در منطقه ازناو و همچنین همکاری لازم در زمینه واگذاری زمین از اراضی ملی به اجرای طرح تله سیژ و گردشگری منطقه اندبیل به سرمایه گذاران این طرح ها را نمونه ای از همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان با سرمایه گذاران طرح‌های اقتصادی و گردشگری منطقه ذکر کرد.

او همچنین به واگذاری ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی ملی به کشاورزان این شهرستان پس از اجرای طرح رفع تداخل و کاداس در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح در حال حاضر علاوه بر حل اختلاف بین زارعان و منابع طبیعی زمینه برای افزایش و توسعه فعالیت های کشاورزی منطقه فراهم شده است.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است