پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105091  | تاریخ خبر : 1398/04/16  | ساعت : 21:00

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با «نصر» خبر داد؛

صندوق بازنشستگی فولاد ایران مالکیت سهام و مدیریت ماشین سازی تبریز را بر عهده گرفت/ انتصاب سرپرست جدید گروه ماشین سازی تبریز


نصر: معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران از این پس مدیریت این گروه را بر عهده خواهد گرفت و دیگر بحث واگذاری مجدد سهام آن مطرح نیست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، هادی قره سید رومیانی در حاشیه مراسم تحویل سهام گروه ماشین سازی تبریز به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به خبرنگار «نصر» گفت: از امروز صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به طور رسمی سهام گروه ماشین سازی تبریز و مدیریت آن را تحویل گرفت.

وی افزود: صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران از این پس مدیریت این گروه را بر عهده خواهد گرفت و دیگر بحث واگذاری مجدد سهام آن مطرح نیست.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با تاکید بر اهمیت استراتژیک گروه ماشین سازی تبریز در رشد صنعتی کشور، گفت: ماشین سازی تبریز یک کارخانه کارخانه ساز است و خروجی آن اشتغال و ارزش افزوده است و قابل مقایسه با سایر صنایع پایین دستی و مصرفی نیست.

قره سید رومیانی ادامه داد: وضعیت شرکت ماشین سازی تبریز دغدغه مهم مردم تبریز در سال های گذشته بوده و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داد تا صندوق فولاد مدیریت ماشین سازی تبریز را بر عهده بگیرد و انشاالله ما امانتدار خوبی برای بازنشستگان محترم صنعت فولاد باشیم و باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا ماشین سازی تبریز به جایگاه درخشان گذشته خود بازگردد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ماشین سازی تبریز از بزرگترین صنایع مادر کشور بوده و در غرب آسیا بی همتاست و در سال رونق تولید حل مشکلات موجود و ارتقا جایگاه فعلی ماشین سازی و رساندن آن به جایگاه واقعی آن از اهداف بزرگ ماست.

وی در رابطه با برخی ابهامات در خصوص عدم واگذاری سهام شرکت ماشین سازی تبریز به صندوق بازنشستگی فولاد، گفت: من از دوستان سازمان خصوصی سازی درخواستم این بود که یک کلینیک حقوقی جهت رفع ابهامات موجود تشکیل دهند و این واگذاری به صورت مستقیم از سوی سازمان خصوصی سازی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته است و این روند با توجه به مستندات متقن به صورت قانونی انجام شده و سازمان خصوصی سازی باید مستندات حقوقی در این رابطه را جهت رفع ابهامات ارائه کند.

به گزارش نصر، صبح امروز طی نشستی با حضور معاون وزیر کار و نمایندگان صندوق فولاد ایران و سازمان خصوصی سازی در گروه ماشین سازی تبریز، سهام این شرکت به طور رسمی به صندوق بازنشستگی فولاد ایران تحویل شد.

در این نشست «ناصر فرج زاده» تا تعیین هیات مدیره قانونی به عنوان سرپرست جدید گروه ماشین سازی تبریز منصوب شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است