پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105140  | تاریخ خبر : 1398/04/18  | ساعت : 01:29

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:

باید ماشین سازی تبریز را به جایگاه پر افتخار گذشته اش بازگردانیم


نصر: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران گفت: باید با وحدت رویه و همدلی باید ماشین سازی تبریز را به جایگاه پر افتخار گذشته خود بازگردانیم و بازار ایران و کشورهای همسایه و دیگر کشورهای هدف را در دست بگیریم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار نصر، محمدجواد عسکری پس از حضور در گروه ماشین سازی تبریز و تحویل کارخانه ماشین سازی تبریز به صندوق فولاد، گفت: خوشبختانه سهام گروه ماشین سازی تبریز به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران برگشت و امیدواریم در کنار سایر طرح های اجرایی این صندوق اجرای نظام حاکمیت شرکتی را در گروه ماشین سازی تبریز پیاده کنیم.

وی افزود: ما دو سیاست توسعه ماشین سازی و توسعه نیروی انسانی در این شرکت را پیگیری می کنیم و تعدیل نیروی انسانی در شرکت های تحت مدیریت صندوق فولاد جزو خطوط قرمز ماست.

عسکری ادامه داد: باید با وحدت رویه و همدلی باید ماشین سازی تبریز را به جایگاه پر افتخار گذشته خود بازگردانیم و بازار ایران و کشورهای همسایه و دیگر کشورهای هدف را در دست بگیریم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران تاکید کرد: صندوق فولاد برنامه ریزی خیلی خوبی برای ماشین سازی تبریز انجام داده و امیدواریم در پایان سال رونق تولید عملکرد درخشانی را در این شرکت شاهد بایم.

عسکری گفت: با توجه به اینکه صندوق فولاد مالکیت شرکت‌ها و مجموعه‌های زیادی را عهده‌دار است، تمام شرکت‌ها ملزم هستند تمام نیازهای خود در حوزه ماشین افزارهای مختلف را از کارخانه ماشین‌سازی خریداری کنند و این خریدها رقم کمی نمی شود و تحول بزرگی ایجاد می کند.

http://irsbf.ir/main/wp-content/uploads/2019/07/5.jpg

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی هم گفت: هم اکنون حدود 1200 نفر در گروه ماشین سازی تبریز کار می کنند و در طرح های توسعه این شرکت شاهد افزایش نیروی انسانی این شرکت خواهیم بود.

میر احد حسینی با اشاره به برنامه های صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد برای مدیریت و توسعه گوره ماشین سازی تبریز، گفت: در آینده ای نزدیک هم میزان تولید و هم ظرفیت نیروی انسانی در گروه ماشین سازی تبریز افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: وضعیت فعلی تولید در ماشین سازی تبریز کمتر از میزان تولید اسمی این شرکت است و رضایت بخش نیست.

به گزارش نصر، در مراسمی که در محل کارخانه ماشین سازی تبریز و با حضور هادی قره سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل نظارت بر مطالبات سازمان خصوصی سازی، مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس کمسیون کارگری آذربایجان شرقی برگزار شد، قرارداد شماره ۲۱۶۰ مورخ ۲۵/‏۰۲/‏۹۷ سازمان خصوصی سازی با قربانعلی فرخ زاد لغو اعلام و گروه ماشین سازی تبریز به صندوق بازنشستگی فولاد عودت داده شد.

این گزارش می افزاید، مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد یکی از صندوق‌های بازنشستگی در ایران است که در سال ۱۳۵۳ تأسیس شده و زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

ببینیم و تعریف کنیم
10:52:45 1398/04/19
؟
  

امیدوارم ماشین سازی را به اصفهان منتثل نکنید
10:26:31 1398/04/20
رزم جو
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است