پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105499  | تاریخ خبر : 1398/04/25  | ساعت : 18:14

در دیدار بالاگر با معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مطرح شد:

مساعدت برای تامین خواسته های کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی


نصر: مساعدت برای تامین خواسته های کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی محور گفت و گوهای  رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با هدف ایجاد تعامل مورد لزوم و زمینه سازی برای حل و فصل مشکلات موجود با دکتر جواد رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که در محل استانداری آذربایجان شرقی صورت گرفت، دو طرف در زمینه های مختلف و مورد علاقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بالاگر در این دیدار با ارائه گزارشی، ضمن تشریح فعالیت های مختلف و نیز بازگویی چالش های موجود، توجه وافی و رسیدگی شایسته به خواسته های کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی را خواستار شد.

جواد رحمتی نیز ضمن قدرشناسی از فعالیت های متنوع و مشاوره های تخصصی کارشناسی در زمینه های مختلف قضایی در سطح استان و بررسی همه جانبه و دقیق مشکلات موجود، اعلام داشت که برای تامین خواسته های کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی مساعدت خواهد شد.

در این دیدار که محمد صادق پور مهدی معاون سابق استاندار آذربایجان شرقی و کارشناس فعال حوزه راه و ساختمان استان و کشور نیز حضور داشت، قرار شد در زمینه نیل به تفاهم و استمرار تعاملات و بهبود ارتباطات متقابل تلاش های لازم صورت بگیرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است