پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105536  | تاریخ خبر : 1398/04/26  | ساعت : 15:52

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز:

پایش و آمایش رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است


نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی واحد تبریز گفت: پایش و آمایش رشته ‌ها در راستای تحول در دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "عزیز جوانپور" در جلسه پایش و آمایش رشته ‌های دانشگاه آزاد اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، اظهار کرد: جلسات متعددی در مورد سیاست ‌هایی که دانشگاه آزاد اسلامی در مورد تجمیع رشته محل ‌ها دنبال می‌ کند، برگزار شده و کارهای کارشناسی خوب و مطالعات جدی روی استان‌ها انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه پایش و آمایش رشته ‌ها در راستای تحول در دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است، گفت: در جلسه امروز اهمیت، اهداف و سیاست ‌های طرح آمایش رشته محل‌ ها توسط جواد علمائی معاون مهندسی و کشاورزی و اسدالله متاجی مدیرکل آموزش و گسترش دانشگاه آزاد اسلامی تشریح می ‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی افزود: تحول همه‌ جانبه دانشگاه آزاد اسلامی قطعاً همراهی همه رؤسای واحدها، مراکز و مدیران دانشگاه را می ‌طلبد.

جوانپور تصریح کرد: دانشگاه‌ های آزاد اسلامی آذربایجان شرقی یک مجموعه واحد هستند و هیئت علمی این دانشگاه همکاری و هم ‌افزایی خوبی با هم دارند.

وی از همت و اهتمام استادان در اجرای سیاست‌ های دانشگاه قدردانی کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در اجرای طرح تعاون جزو استان‌ های موفق بوده و بیش از ۲۵۰ عضو هیئت علمی در قالب این طرح با واحدهای دانشگاهی این استان همکاری می ‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی مطرح کرد: امیدوارم با همدلی و همیاری، دانشگاه آزاد اسلامی در اجرای طرح آمایش و توسعه رشته‌ها نیز موفق عمل کند و در توسعه سیستم آموزش عالی و تحقق برنامه ‌های علمی و پژوهشی کشور پیشگام باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است