پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105549  | تاریخ خبر : 1398/04/26  | ساعت : 20:17

پزشکیان:

دشمن با جنگ اقتصادی می خواهد کشور و انقلاب را زمین گیر کند


نصر: نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دشمن بتواند صنعت ما و تجارت ما را زمین گیر کند، به کشور و انقلاب آسیب بزرگی خواهد زد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار نصر، "مسعود پزشکیان" عصر امروز در همایش گرامیداشت بیستمین سالگرد تاسیس خانه صنعت، معدن و تجارت در تبریز، گفت: جنگ امروز جنگ اقتصادی است و اگر دشمن بتواند صنعت ما و تجارت ما را زمین گیر کند، به کشور و انقلاب آسیب بزرگی خواهد زد.

وی افزود: قوانین کشور باید طوری نوشته شود که به نفع فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان باشد و این مورد تاکید حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام هم بوده است. ایشان می فرمایند حاکمیت بدون مردم و تاجران سرپا نمی ایستد و اگر صنعتگران و تاجران نباشند، جامعه و حکومت شکل نمی گیرد.

پزشکیان گفت: ای کاش از 40 سال قبل با این نگاه به صنعت و تولید نگاه می کردیم. دشمن جای را نشانه رفته است که فکر می کند با آن می تواند ایران را به زمین بزند.

وی تاکید کرد: همه ما نمایندگان، دولتمردان و قضات باید پشت صنعتگران بایستیم، به تولیدکنندگان قول می دهم آماده ایم هر مشکلی باشد که بتوانیم ما پیگیری کنیم و حل کنیم بدون هیچ منتی در خدمت تولیدکنندگان عزیز خواهیم بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

اگر عصاره و چکیده ی سخنان نایب رئیس قوه مقننه در یک همایش صنعتی و اقتصادی همین سخنان شعاری باشد که در این گزارش می خوانیم،وای به حال صنعت و ملت و مملکت !!! در این چند سال نشد مردم یک صحبت یا سخنرانی از جناب دکتر پزشکیان بشنوند که پایانش فعل خبری و عملی و تازگی برای مردم داشته باشد و هرچه بوده عمدتاً انتقاد ، نصیحت و شعار بی ثمر بوده و بس ! اینکه کسی در عین برخورداری از جایگاه نمایندگی اول مردم یک حوزه ی بزرگ و نیایت پارلمان و ریاست فراکسیون و نفوذ و غیره ، در قبال انبوه مشلات و معضلات ملی و منطقه ای پارادایم سخنانش « باید » فلان بشود و « باید » بهمان بشود و در عمل کک کسی هم نگزد و مفری برای برون رفت از بحران های موجود ایجاد نشود ، ره به جایی نخواهد برد ! یکی از توصیه های مهم اسلام و قران و البته نهج البلاغه و امیر المومنین که ایشان از حضرتش مدام نقل می آورد ، اصل « تقوا» می باشد که ایجاب می کند اگر در قبول مسوولیت ها و اداره امور مردم به هر دلیل ناتوانیم برای بقاءدراین مسوولیت ها سرو دست نشکنیم و به هزار لطایف الحیلی متوسل نشویم و گرنه ابرام در آن مصداق کذابی و بی تقوایی است !
23:17:26 1398/04/26
ابوالفضل وصالی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است