پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105599  | تاریخ خبر : 1398/04/27  | ساعت : 16:52

امامی اذعان کرد؛

تبریز گوهر نایاب ایران است


نصر: مشاور رئیس سازمان گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تبریز در ایران یک گوهر نایاب است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سید محسن امامی در مراسم افتتاح کنفرانس ملی مدیریت، گردشگری و توسعه پایدار در تبریز گفت: از نگاه یک گردشگر پتانسیل هایی که در ایران برای گردشگری داریم بسیار زیاد است، از شمال تا جنوب و از غرب به شرق جاذبه هایی وجود دارد که مشابه در دنیا نیست.

وی با بیان اینکه تبریز در ایران یک گوهر نایاب است، گفت: مسئله داشتن ظرفیت یک نکته است و تبدیل آن به ظرفیت گردشگری نکته دیگر. همه معتقد هستند که اگر گردشگری محور اقتصاد باشد یک راه میانبر به توسعه زده اند.

امامی افزود: صنعت گردشگری در درون خود پایداری دارد و همیشه چیزی برای عرضه کردن دارد. یکی از شاخص های توسعه گردشگری ، مدیریت است، برنامه ای که برای گردشگری باشد و تمام دستگاه ها را به یک دیگر متصل کند.

مشاور رئیس سازمان گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نگاه کلان از بالا با تفکر گردشگری باید وجود داشته باشد، گردشگری فهمیدنی است و وابسته به مدرک و تجربه نیست.

امامی افزود: ترکیه یک سبد گردشگری درست کرده است که تمام نیازهای مسافر را پاسخگوست، بازار را مطالعه کرده و روحیات گردشگران را شناخته است و به نسبت آن برنامه ریزی کرده است.

وی در پایان گفت: باید شرایط ایجاد کسب و کار در گردشگری را سهولت ببخشید، چرا که صنایع دیگر هم پیرو این موضوع توسعه میابند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

سلام-این گوهر نایاب رتبه اش بعد انقلاب از رده دوم صنعتی به رده نهم تادهم نزول کرده در مسئله آثار باستانی در تبریز به جای کلنگ فانتزی باستانشناسی از لودر جهت کاوش استفاده می شود در اطراف ارک مسجد کبود و مقبرالشعرائ دیدیم لطفا مقرر کنید بر رسی شود
13:17:13 1398/04/28
آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است