پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105656  | تاریخ خبر : 1398/04/29  | ساعت : 15:47

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی:

تجربیات ارزنده پیشکسوتان برای کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی راهگشاست


نصر: رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: تجربیات ارزنده پیشکسوتان برای کانون راهگشاست و دیدگاه های مفید و نتیجه بخش مشاوران در زمینه های مختلف مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، بالاگر در جلسه با گروهی از مشاوران که در محل کانون تشکیل شده بود از خدمات و زحمات مشاوره ای پیشکسوتان درکلیه زمینه ها تشکر و قدرشناسی کرد.

وی به تشریح فعالیت های مختلف مشاوران پرداخت و افزود: فعالیت های مشاوران از هر لحاظ حائز اهمیت است، چرا که آنان ناچارند در خصوص انتقال برنامه های عملیاتی به مشتریان، انعکاس رویکردها به مدیریت کانون و نیز زمینه سازی برای طرح و حل و فصل مشکلات مشارکت نمایند.

بالاگر از نوسازی ساختمان فعلی کانون، ارجاع موضوعات به کارشناسان از طریق دادگستری به طور سیستمی، ایجاد درآمد و امکانات اقتصادی و رعایت عدالت به عنوان برنامه های محوری کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی یاد کرد.

وی افزود: درآمدهای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در سال مالی گذشته حدود 40 درصد افزایش نشان می دهد و ما علاقمندیم با کاهش حواشی و تامین مصالح کانون تمام فعالیت ها به ویژه همکاری با بانک ها و نیز موضوع ارجاع توسط سازمان های حقوقی و حقیقی را کارشناسی تر کنیم.

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری  آذربایجان شرقی بر لزوم شفافیت در تدوین و اجرای برنامه ها تاکید کرد و گفت: کارشناسان عزیز باید بدانند که ارائه خدمات به آنان به صورت شفاف برای ما اصل است و در این راستا، تمام ارکان کانون در تلاشند و باید جهت تنویر ذهنیت کارشناسان پاسخگو باشند.

وی به اهیمت مقوله آموزش و تاثیر آن در بهبود خدمات کارشناسی به مردم اشاره کرد و گفت: تردیدی وجود ندارد با آموزش بدو خدمات و آشنایی با ساختار کانون و شرح وظایف شرایط مناسب تری برای ارائه خدمات کارشناسی به مردم فراهم خواهد شد.

بالاگرازافزایش خدمات رفاهی به کارشناسان خبر داد و گفت: در راستای کاهش دغدغه های اقتصادی کارشناسان چندی پیش تفاهم نامه ای بین کانون و بانک ملی امضاء و مبادله شد که بر اساس آن کارشناسان می توانند حسب نیاز و درخواست از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

وی افزود: ما در قبال تامین رفاه کارشناسان احساس مسئولیت می کنیم و کانون از طریق ورود به موضوع خدمات بیمه ای و نیز برنامه خرید آپارتمان در شمال کشور و مبادرت به اعزام و تدوین برنامه های مناسب و ایجاد رضایت مندی حداکثر تلاش خود را بکار خواهد گرفت.

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی تصریح کرد: مجمع سالانه کانون 10  مرداد ماه برگزار خواهد شد و در نظر است برنامه های مجمع با حفظ اصالت و ماهیت آن نسبت به مجامع سال های پیشین متفاوت باشد.

علی اکبر مرسلی نیز در جلسه با مشاوران کانون بر لزوم بهینه سازی و بهبود سیستم دریافت دستمزد کارشناسان کانون رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی و کنترل فرآیند آن توسط کانون تاکید کرد.

وی حفظ شان و جایگاه کارشناسان پیشکسوت و فرهیخته کانون را اجتناب ناپذیر دانست و افزود: هیچ احدی نمی تواند به جایگاه رفیع کارشناسان کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در بین مردم خدشه وارد کند.

عضو هیئت مدیره و خزانه دار کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: شیوه های اعزام به ماموریت کارشناسان و نحوه تامین تغذیه و تعیین ایاب و ذهاب آنان به طور اساسی بهبود خواهد یافت.

در این جلسه اعزام کارشناسان به شهرستان ها با آژانس های معتبر و تعرفه های مصوب و با ارائه فاکتور و بررسی موضوع ایجاد صندوق بازنشستگی و ارائه خدمات حمایتی بیمه تکمیلی و  بیمه عمر و پرداخت کمک هزینه به مناسبت تولد و ازدواج فرزند و نیز فوت بستگان کارشناسان به تصویب رسید.

گفتنی است در جلسه صمیمانه و راهبردی مشاوران کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، مسایل مختلف محیط کانون با تولید و ارائه رویکر های تخصصی مورد تدقیق و بحث و بررسی همه جانبه قرار گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است