پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105680  | تاریخ خبر : 1398/04/30  | ساعت : 09:16

/جوابیه/

واکنش شهرداری منطقه سه تبریز به ویدئوی ارسالی مخاطبان نصر


نصر: به دنبال انتشار ویدئویی از اجرای عملیات عمرانی در خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به چهارراه شهید بهشتی تبریز، امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهر تبریز به این ویدئو واکنش نشان داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر ، در این جوابیه آمده است: در پاسخ به فیلم منتشره در صفحه اینستاگرامی آژانس خبری تحلیلی نصر " سفره باز شده برای پیمانکار ...... جوابیه زیر ارسال می گردد؛ لذا مقتضی است جهت تنویر افکار عمومی در صفحه اینستاگرامی آژانس خبری تحلیلی نصر منتشر شود.

با توجه به اینکه ساماندهی بخشی از مسائل بهداشت و زیست محیطی شهر ، بویژه رسیدگی به معابر عمومی شهر از حیث پاکیزگی و مناسب سازی و دفع بهینه آبهای سطحی ، بخشی از وظایف شهرداری می باشد، بنابر این شهرداری منطقه 3 تبریز پیرو دستورات و مطابق مصوبات، طرح پوشش روی کانال آبرو خیابان امام خمینی (ره) را در این راستا با هدف جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع و بیماری ها ، ممانعت از تجمع زباله در آبروها و آبگرفتگی ها ، و برای پاکیزگی و زیبایی هر چه بیشتر سطح پیاده رو و خیابان شروع نموده است ، که پوشاندن روی کانال مسیر علاوه بر از زیباسازی مسیر از لحاظ منظر عمومی تا اندازه ای هم به عرض عبوری وسایل نقلیه خیابان افزوده و ترافیک روانی را نیز بوجود خواهد آورد..

اقدام دیگر بعد از پوشش کانال ، بهسازی و کفسازی بصورت اساسی مسیر پیاده رو برای تردد روان و ایمن عابران پیاده خواهد بود و همچنین مسیر ویژه برای تردد دوچرخه احداث خواهد گردید.

لازم به توضیح است که در این عملیات تمامی ( دال های بتنی ) کنده شده ، در همان محل در خود پروژه مجددا مورد استفاده قرار خواهد گرفت حال بی مهری یکی از اهالی و توهین به مجموعه پیمانکاران و شهرداری در فیلم منتشره صفحه اینستاگرام آژانس خبری نصر ، دور از انصاف و آگاهی می باشد، چون هر اقدام شهرداری مطابق مصوبات و مطابق اصول و قوانین برای رفاه حال شهروندان عزیز و محترم انجام می گیرد و در این مورد بخصوص نیز هدف بهبود شرایط محیطی ، ایجاد سهولت در خصوص تردد عابران پیاده و ترافیک روان تر وسایل نقلیه در مسیر اصلی خیابان امام خمینی (ره) بوده است.

در خاتمه به اطلاع همشهریان عزیز می رساند که امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز با شماره تلفن ۳۴۴۰۵۸۶۹ آماده دریافت شکایت ، پیشنهاد و راهنمایی ها بوده و خود را موظف به پاسخگویی های لازم برای ارائه خدمات بهتر می داند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است