پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105707  | تاریخ خبر : 1398/04/30  | ساعت : 15:57

سرپرست گروه ماشين سازي تبريز در ديدار با اعضاي مجمع مهندسين جوان؛

ماشین سازی تبریز با تکیه بر توان پرسنل شرکت به بالاترین حد بهره وری می رسد


نصر: سرپرست گروه ماشين سازي تبريز گفت: با استفاده از دانش مهندسان جوان بومي با تكيه بر توان و پشتكار پرسنل غيور اين شركت قطعا اين مجموعه به بالاترين حد بهره وري خود خواهد رسيد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، ناصر فرج زاده در ديدار با اعضاي مجمع مهندسين جوان افزود: بنده در بدو ورود به اين مجموعه به دنبال بررسي ايجاد ارتباط تنگاتنگ بين دانشگاه و حوزه هاي علمي با شركت هستم، همانطور كه در تنديس ورودي شركت ديده مي شود از بدو تاسيس كتاب و ابزار صنعتي يك جا قرار داده شده است و اين بايد سرلوحه مديريت اين مجموعه باشد،كه تلاش ميكنيم بيش از پيش از دانش علمي و تخصصي دانشگاهيان و مراكز علمي و دانش بنيان استفاده كنيم.
سرپرست گروه ماشين سازي تبريز خاطر نشان كرد كه ما از ظرفیت مركز آموزشي در داخل مجموعه برخوردار هستيم كه مي توانيم نيروهاي مجرب و متخصص و كار آزموده را تربيت كرده و در راستاي بهره وري مجموعه استفاده كنيم.
وي ياد آورد شد :در گذشته متخصصيني از طرف شركت ماشين سازي به اروپا اعزام شدند كه تخصص كافي و لازم را داشته اند و اكنون باز نشسته شده اند و ارتباطي با مجموعه ندارند كه مي خواهيم ارتباط بين اين افراد و كارخانه را احيا كنيم.

وي خاطر نشان کرد: گروه ماشين سازي تبريز ظرفیت هاي بالايي در حوزه فيزيكي و صنعتي دارد كه در دنيا انگشت شمار است.
وي در پايان سخنان خود ابراز اميدواري كرد: با استفاده از دانش مهندسان جوان بومي با تكيه بر توان و پشتكار پرسنل غيور اين شركت قطعا اين مجموعه به بالاترين حد بهره وري خود خواهد رسيد.
در ادامه جلال مير محمدي رئيس مجمع مهندسان جوان با تشكر از ايجاد فرصت براي حضور متخصصان جوان در گروه ماشين سازي تبريز براي اولين بار، توضيحات تفصيلي را در رابطه با مجمع مهندسان جوان و اعضاي متخصص اين مجمع ارائه دادند و خاطر نشان کرد: اين مجمع با تمام توان بدون هيچ چشم داشتي در خدمت گروه ماشين سازي تبريز است و اعضاي اين مجمع طرح ها و مقاله هاي خود را براي پيشرفت هر چه بيشتر اين مجموعه كه باعث پيشرفت شهر عزيزمان تبريز خواهد شد،در اختيار اين مجموعه قرار خواهد داد.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است