پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   105725  | تاریخ خبر : 1398/04/31  | ساعت : 09:02

// اطلاع رسانی// در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن تجلیل شد

شرکت " صابونسازی پیروز " واحد نمونه بهداشتی و داروئی آذربایجان شرقی


نصر: همزمان با برگزاری همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در تبریز از حسین انزابیان مدیر عامل شرکت " صابونسازی پیروز " به عنوان واحد نمونه بهداشتی و داروئی آذربایجان شرقی تقدیر شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، بر اساس اعلام خانه صنعت و معدن آذربایجان شرقی پس از بررسی های صورت گرفته در شاخص های مختلف شرکت " صابونسازی پیروز " در بخش  بهداشتی و داروئی به عنوان واحد نمونه معرفی و از تلاش های مدیران این مجموعه صنعتی تقدیر شد.

بر این اساس قرار است مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استانی روز چهارشنبه 26 تیر ماه امسال ساعت 17 در سالن همایش های بین المللی خاوران تبریز برگزار شد.

آشنایی با شرکت " صابونسازی پیروز "

شرکت صابونسازی پیروز درسال 1341 توسط مرحوم آقای حاج رحیم انزابیان که از پیشکسوتان خوش نام صابونسازان تبریز بود پایه گذاری گردید و  درسال 1359 از کارگاه داخل شهر به جادة مایان منتقل و در زمینی به مساحت 2700 متر مربع توسعه یافت . در 1370 سیستم پیشرفتة پخت با بخار و تاسیسات خشک کن تحت خلا نصب و راه اندازی شد. در سال 1385 جهت اجرای طرح توسعه و بهبود خط تولیدواحد دوم شرکت  در زمینی به مساحت 14500 مترمربع درشهرک سرمایه گذاری خارجی احداث شد و خط نهائی تولید صابون به روش پیشرفته مولتی ریفاینر در آن واحد راه اندازی گردید . اکنون با گذشت بیش از نیم قرن از تاسیس این واحد اینک کارخانه صابونسازی پیروز با تولید بیش از یکصد نوع صابون دارویی گیاهی و آرایشی و بهداشتی از قطب های صنعت صابونسازی کشور محسوب می گردد .ما در پی آنیم تا نام صابون ایرانی را برند جهانی کنیم

اینک که کشورمان درگیر جنگ ناخواسته و نابرابر اقتصادی گردیده مسئولیت ما تولید کننده ها که در واقع سربازان این نبرد اقتصادی هستیم ، چندین برابر شده و ما با تلاش و از خود گذشتگی مان ، امروز بایستی هنرمان را نشان دهیم  و با تمام وجودمان برای کاهش مشکلات اقتصادی هموطن هایمان بایستی تلاش کنیم .

وگرنه اگر کار بی زحمت و بدون موانع و مشکلات باشد که چندان هنری نیست .

اندر بلای سخت پدید آید    فضل و بزرگمردی و سالاری .

"حسین انزابیان"  مدیر عامل شرکت " صابون سازی پیروز

 

برای تولید با کیفیت مستمر تلاش می کنیم و به آن ایمان داریم .
 برای ایجاد تنوع محصولات و بروز کردن واحد در تمامی زمینه ها تلاش می کنیم .
باور داریم که مصرف کننده اگر قلبا از محصول ما راضی باشد ، ما پایدار خواهیم بود .

صنعتگران آذربایجانی و بخصوص تبریز در هنرنمائی سرآمد صنعتگران کشورند . شهر تبریز شهری صنعتی است . صنعتگران تبریزی سخت کوشند – خلاقند – در سختی ها صبورند و با غیرت و درستکار .

توسعة اساسی و پایدار معتقدیم و براساس برنامه ریزی بلند مدت ضمن پوشش بخشی از بازار داخلی برای توسعة اساسی صادرات زمینه سازی می کنیم . در مورد حمایت های دولت ، معتقدم که هر چه قدر روی تلاش خودمان حساب کنیم امکان تزلزل و در بین راه ماندنمان کمتر خواهد بود .

اهدای تندیس توسط نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به "حسین انزابیان"  مدیر عامل شرکت صابون سازی پیروز

 

تلاش خستگی ناپذیر – اینک که صنایع کشورمان درگیر جنگ ناخواسته و تمام عیار اقتصادی شده اند، بر همگان واجب است که با تلاش و از خودگذشتگی و صبوری برای کاهش  مشکلات اقتصادی هم وطن هایمان تلاش کنیم .

شرکت ما در این برهة حساس تاریخی اولویت را به تامین مایحتاج هموطنانمان قرار داده و مادامی که هموطن هایمان دچار کمبود و گرانی باشند از صادرات محصولات به سایر کشورها اجتناب می کند . هر چند که هم سود محصولات صادراتی بیشتر است . هم وصول نقدی است و هم ازر آور است . 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

صابون پيروز واقعا عالي هستش
22:25:40 1398/04/31
رضا
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است