پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   106609  | تاریخ خبر : 1398/05/19  | ساعت : 00:28

آقاپور در بزرگداشت روز خبرنگار تحریریه نصر:

خبرنگاران می توانند روحیه خودباوری را در کشور احیا کنند/ "نصر" همواره آهنگ زیبا و بدون تکراری از هنر، عشق و تدبیر را می نوازد


نصر: عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران می توانند با قلم های زیبای خود بار دیگر روحیه "خود باوری" را در کشور احیا کنند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، معصومه آقاپور در آئین بزرگداشت روز خبرنگار در جمع تحریریه آژانس خبری تحلیلی نصر که در هتل گسترش تبریز برگزار شد، افزود:  خبرنگاران به واقع دیده بان امنیت فضای مجازی و افکار عمومی هستند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران پیوند دهنده هنر، عشق و تدبیر با خوش سلیقگی در جامعه هستند؛ اظهار داشت: همه این ها در کنار همدیگر می تواند یک آهنگ و هارمونی زیبایی در گوش همه مردم جامعه بنوازد که اگر هر کدام از این سازها کوک نباشد خواه ناخواه آهنگ گوش خراشی در ذهن ها و قلب های مردم جاری می سازد.
وی اضافه کرد: آژانس خبری تحلیلی نصر  شامل تمام این هنرها در کنار همدیگر است و زیبایی منحصر بفرد این رسانه این است که  هر سال یک آهنگ زیبا و بدون تکراری را می نوازد و همواره قدرت رسانه خود را در کنار مسئولین و مردم می داند و هیچ وقت از این قدرت در جهت مقابله استفاده نکرده است.

وی ضمن بیان تبریک به تک تک دست اندرکاران این رسانه اذعان داشت: تک تک شما خانم ها و آقایان هستید که در ایجاد این فضای بسیار زیبا و ارزشمند ایفای نقش می کنید.

 

خبرنگاری دومین شغل پر استرس جهان

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بر اساس تحقیقات جهانی انجام شده  بعد از معدن کاری سخت ترین، پر تنش ترین و پر اضطراب ترین شغل خبرنگاری است.

وی ادامه داد: این موضوع اثبات می کند که باید به فعالان این شغل منطقی و با تدبیر اندیشید.

آقاپور افزود: تمام افرادی که در این شغل فعالیت می کنند در واقع چشم و چراغ کشور هستند چرا که این سختی را تحمل می کنند ولی یک خروجی روان و زیبا را برای مردم عرضه می نمایند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بر نقش حساس و حیاتی رسانه ها اشاره کرد و افزود: در سال انتخابات و این موقعیت حساس کشور که در این قله بی انصافی و جنگ اقتصادی دنیا با ایران که قرار داریم؛  تنها چیزی که می تواند این قضیه را تلطیف کند قلم های زیبای شما است.
وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی از جنگ هیبریدی بهره می برند یعنی از همه سلاح های خود از رسانه ؛ اقتصاد، جنگ ارزی و غیره استفاده می کنند تا به خیال باطل خود این ملت را به زانو در آوردند که هیچ گاه چنین نخواهد شد؛ اما شما خبرنگاران می توانید این فضای جنگ و نابرابری را تلطیف کرده خود باوری را در جامعه ما دوباره زنده کنید؛  این خیلی مهم است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه به نقش زنان در حوزه خبر و رسانه اشاره کرد و افزود: در تهیه خبر و خبرنگاری مدیریت و نگاه زنانه همیشه می تواند خبرها را سرتیتر کند.

گزارش نصر می افزاید، در ادامه این نشست امیر کریم زاد شریفی مدیر مسئول آژانس خبری تحلیلی نصر با اشاره به فعالیت یک دهه گذشته این رسانه بر استمرار فعالیت مستقل نصر تاکید کرد و افزود: همانگونه که با مخاطبان خود عهد بسته ایم و بر آن باور داریم نمی گذاریم رنگ و بوی سیاسی مانع از فعالیت مستقل نصر شود و هر قدر هم فشارها بیشتر شود در چارچوب قانون مطبوعات به عهد خود وفاداریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است