پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   106696  | تاریخ خبر : 1398/05/20  | ساعت : 11:48

خبر/

رئیس جدید حوزه حراست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی معرفی شد


نصر: با برگزاری مراسم معارفه رئیس جدید حوزه حراست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی معرفی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، "کمال لطفی" به عنوان رئیس جدید حوزه حراست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی معرفی و با حضور در جلسه معارفه به همکاران مدیریت شعب استان معارفه شد.

غفور اصغر رضایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: نیروی انسانی یکی از مهمترین سرمایه های هر سازمان به شمار می رود و استان آذربایجان شرقی نیز به لحاظ دارا بودن ظرفیت در حوزه های مختلف از نیروی انسانی توانمند، متخصص و دلسوز بهره می برد .

وی ادامه داد: تبریز و آذربایجان از دیر باز مهد اولین های بوده و هست و به لحاظ تاریخی نیز در اکثر برهه های تاریخی این مرز و بوم نقشی کلیدی و منحصربفرد داشته است.

این مقام مسئول در بانک توسعه تعاون اذعان داشت: پویایی و فعالیت از ویژگی های مردمان این منطقه از سرزمین مان به شمار می رود به همین دلیل همواره شاهد رشد، پیشرفت و توسعه در استان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به نقش حراست ها در سازمان ها به ویژه بانک ها اظهار داشت: در کنار مزیت های موجود در استان نظارت های دقیق و پیگیرانه نیز همواره به عنوان عنصر پیشگیرانه در سلامت و پیشرفت امور اثرگذار بوده است.

رضایی تغییر و تحول در سازمان ها را یک واقعیت غیر قابل اجتناب خواند و افزود: امیدواریم تغییر در مجموعه حراست مدیریت شعب استان نیز مایه خیر و برکت برای مجموعه بانک توسعه تعاون استان باشد.

این گزارش حاکی است، در ادامه این نشست "کمال لطفی" رئیس جدید حوزه حراست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: مشارکت سازمانی در پیشبرد اهداف حراست یک اصل پذیرفته شده است به همین دلیل تلاش خواهم کرد زمینه همگرایی و افزایش مشارکت در بهبود راندمان کاری را در اولویت برنامه های خود قرار دهم.

وی در ادامه افزود: پیگیری، پیشگیری و در نهایت دستگیری سه رویکرد اصلی در پیشبرد اهداف حراست بانک است که با تمام توان در طول مدت خدمتم در این استان به کار خواهم گرفت.

این گزارش می افزاید، وی پیش از این عهده دار مسئولیت رئیس حوزه حراست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان بود که با حفظ سمت در این استان نیز فعالیت دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است