پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   106771  | تاریخ خبر : 1398/05/22  | ساعت : 12:10

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و گروه سرمایه گذاری انتخاب


نصر: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب در آذربایجان شرقی خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، غفور اصغر رضایی در دیدار با نماینده رسمی این گروه سرمایه گذاری در آذربایجان شرقی افزود: با توجه به انعقاد تفاهم نامه در سطح ملی؛ این استان نیز مذاکرات لازم جهت عملیاتی نمودن آن را آغاز کرده است و امیدواریم به زودی در سطح آذربایجان شرقی نیز عملیاتی شود.

وی در خصوص اهداف این تفاهم نامه همکاری اظهار داشت: تفاهم نامه فی مابین بانک توسعه تعاون و گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب در راستای توسعه و گسترش همکاری و ارایه خدمات و تسهیلات بانکی جهت خرید محصولات گروه یادشده در چهارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک و ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین در مطابقت با سیاست های اقتصاد مقاومتی و در جهت حمایت از تولید کنندگان و رونق تولید و حفظ و توسعه اشتغال داخلی منعقد شده است.

به گفته "رضایی" بانک توسعه تعاون نسبت به ارایه خدمات بانکی در قالب کارت اعتباری مرابحه جهت خرید محصولات گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب با نرخ 15 درصد و با بازپرداخت 12 الی 36 ماهه در چهار چوب سیاست های اعتباری به متقاضیان این طرح اقدام می کند.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون می افزاید، بر اساس توافقات صورت گرفته به زودی شعب بانک توسعه تعاون در سراسر استان امکان واگذاری کارت های اعتباری مرابحه با گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب را خواهند داشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است