پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   106816  | تاریخ خبر : 1398/05/23  | ساعت : 07:56

بازدید عضو هیات رییسه شورا و مدیر عامل سازمان میادین از مرکز خیریه مستمندان تبریز/

صادقزاده: برند تبریز بدون گدا مدیون فعالیت های خیریه مستمندان است


نصر: عضو هیات رییسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز به همراه  مدیر عامل سازمان میادین و‌ ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در روز عید قربان با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره موسسه خیریه مستمندان تبریز دیدار و گفتگو کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، کریم صادقزاده تبریزی،  در این دیدار ضمن تشکر از زحمات این موسسه خیریه گفت: موسسه خیریه مستمندان تبریز به برندی در شهر تبریز تبدیل شده است.
صادق زاده خاطر نشان کرد: برند تبریز بدون گدا مدیون تلاش های شبانه روزی اعضا موسسه خیریه مستمندان تبریز است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز همچنین خاطر نشان کرد: این موسسه خیریه با فعالیت های شبانه روزی آبروی نیازمندان شهر تبریز را حفظ کرده و باعث شده عزت و ‌کرامت این خانواده ها حفظ شود.
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات خیرین و هیات مدیره موسسه خیریه مستمندان تبریز  در ایجاد مرکز محل استقرار و زبح قربانی  در این روز عزیز و مبارک گفت: سازمان آماده همکاری در همه زمینه ها با هیات مدیره موسسه می باشد.
محمدی ه‍م‍چ‍ن‍ي‍ن‌ ت‍لاش‌ ‌ه‍‍ا‌ي‌ ‌ه‍ي‍‍ات‌ م‍دي‍ره‌ م‍وس‍س‍ه‌ ح‍م‍‍اي‍ت‌ ‌از م‍س‍ت‍م‍ن‍د‌ان‌ ت‍ب‍ري‍ز ر‌ا ك‍ه‌ ب‍‍ا ف‍‍ع‍‍ال‍ي‍ت‌ گ‍س‍ت‍رده‌ خ‍ود م‍وج‍ب‌ ‌از ب‍ي‍ن‌ رف‍ت‍ن‌ پ‍دي‍ده‌ ت‍ك‍د‌ي‌ گ‍ر‌ي‌ در ‌اي‍ن‌ ش‍‍ه‍ر ش‍ده‌ ‌اس‍ت‌ ر‌ا ق‍‍اب‍ل‌ ت‍ق‍دي‍ر و ق‍درد‌ان‍‍ي‌ د‌ان‍س‍ت‌ .
این گزارش می افزاید در این دیدار از مرکز عرضه مستقیم دام و کارگاه ذبخ موسسه خیریه مستمندان تبریز بازدید بعمل آمد.
این گزارش حاکی است، در روز عید سعید قربان حدود ۵۰۰ راس دام توسط خیرین و با مشارکت موسسه خیریه مستمندان تبریز ذبح و جهت توزیع بین نیازمندان آماده سازی می شود

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است