پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   107303  | تاریخ خبر : 1398/06/03  | ساعت : 17:10

شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد؛

111 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز همزمان با هفته دولت افتتاح شد


نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افتتح 111 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز در هفته دولت سال 1398 خبر داد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار نصر، "عادل کاظمی" امروز در آئین افتتاح و بهره برداری از 111 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز در هفته دولت سال 1398 اظهار کرد: این پروژه با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی امروز با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: شرکت توزیع برق تبریز، با یک میلیون مشترک، به سه شهرستان تبریز اسکو و آذرشهر سرویس دهی دارد.

وی ادامه داد: بعد از استان آذربایجان غربی، شرکت توزیع برق تبریز به عنوان بزرگترین شرکت توزیع نیروی برق است که در شمالغرب کشور در حال فعالیت است.

کاظمی به اشتراک پذیری شرکت توزیع برق تبریز اشاره کرد و گفت: هر سال 30هزار اشتراک به امور مشترکین توزیع برق تبریز افزوده می شود که در سال جاری از مرز یک میلیون مشترک نیز عبور کرده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: 87 پروژه از 111 پروژه شاخص شرکت توزیع نیروی برق تبریز در هفته دولت سال جاری مربوط به حوزه شهرستان تبریز با اعتبار 16میلیارد تومان، 9پروژه از تعداد کل پروژه ها مربوط به حوزه شهرستان آذرشهر با اعتبار یک میلیارد و 800میلیون تومان و 14 پروژه از این تعداد مربوط به حوزه شهرستان اسکو با اعتبار یک میلیارد و 300 تومان، آماده افتتاح و بهره برداری است.

کاظمی تصریح کرد: پروژه های در دست اجرای شرکت توزیع نیروی برق تبریز بالغ بر 60 میلیارد تومان است.

وی اذعان کرد: سالانه میانگین اعتبار سرمایه گذاری بالغ بر 100 میلیاد تومان پروژه سرمایه گذاری برای توزیع زیرساخت های برق در حوزه عملیاتی این شرکت است که اجرا می کنیم؛ امیدوارم امسال نیز عمده پروژه ها در دهه مبارک فجر خاتمه یابند تاوبتوانیم آن ها را افتتاح کینم.

وی ابراز کرد: طی 2سال گذشته برای بهبود وضعیت روشنایی معابر، 60 درصد روشنایی معابر شهر تبریز را باجدید ترین نوع چراغ های پرنور و کم مصرف به چراغ های LED تبدیل کرده ایم.

کاظمی ادامه داد: 3هزار دستگاه چراغ LED تهیه شده است که امروز به همین مناسبت نیز نصب خواهند شد و بخشی از آن در دهه مبارک فجر نصب خواهند شد.

رئیس شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان‌اینکه حدود 100 کیلومتر شبکه روشنایی شهر تبریز با چراغ های LED بهسازی شده اند، اظهار کرد: در شهر تبریز حدود 100 کیلومتر کابل را جایگزین سیم های فرسوده و بدون روکش که به لحاظ مبلمان شهری نیز نامناسب هستند، جایگزین کردیم.

کاظمی اذعان کرد: 9هزار و 400 مشترک پیمانی در کشاورزی و حوزه صنعتی داریم که مجهز به کنتور های هوشمند شده اند.

وی با بیان اینکه عمده مصرف برق در بخش صنعت است، تصریح کرد: امسال عمده مشترکین پیمانی و صنعتی هوشمند و به صورت کنترل از راه دور خواهند بود که در مدیریت مصرف بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

وی گفت: در راستای هوشمند سازی شبکه با تجهیز بیش از 60 دستگاه توانسته ایم بیش از 400 نقطه در سطح شهر را با اعتبار بالغ بر 3میلیارد تومان، مجهز به سیستم فرمان پذیر و  کنترل از راه دور کنیم.

وی در پایان افزود: افزایش اتوماسیون شبکه قابلیت اطمینان و شاخص های بهبود شبکه را ارتقاء خواهد بخشید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است