پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   107678  | تاریخ خبر : 1398/06/11  | ساعت : 12:02

خبر/

اعلام حمایت انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب «علی اصغر مونسان»


نصر: انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان از انتخاب «علی اصغر مونسان» به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حمایت کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر ، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خدمات گردشگری آذربایجان شرقی طی نامه ای، حمایت این تشکل را از انتخاب «علی اصغر مونسان» به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد.

در نامه ای که به امضای «رشید رجب پور» رییس هیات مدیره این انجمن رسیده، خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده است:

 

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسین (ع)، انجمن دفاتر خدمات گردشگری آذربایجان شرقی با اعلام حمایت این انجمن از "علی‌اصغر مونسان" به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بیانیه این تشکل را صادر کرد.

احتراما ضمن ابراز خرسندی و پشتیبانی از اقدام امیدآفرین ریاست محترم جمهوری در خصوص پیشنهاد «علی اصغر مونسان» به مجلس شورای اسلامی جهت تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با لحاظ ویژگی‌های وزارت مندرج ایشان با سابقه ریاست سازمان سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارای اشراف فنی و مدیریتی در حوزه‌های مرتبط آن بوده و در شرایط کنونی رای اعتماد قاطع و حداکثری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به وزیر محترم پیشنهادی نوید بخش امید و ادامه مسیر توسعه گردشگری کشور و دستیابی به اهداف عالیه فوق الاذکر می باشد .

در شرایط موجود  و ضرورت توسعه گردشگری کشور، انتخاب «علی اصغر مونسان» به عنوان نخستین وزیر این وزراتخانه امری شایسته خواهد بود، با توجه به اینکه «علی اصغر مونسان» پیش از این ریاست سازمان میراث‌فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری را بر عهده داشته و بر امور و روند پیشروی اهداف  توسعه گردشگری کشور اشرافیت کامل دارد، لذا انتخاب ایشان به عنوان تصدی‌گر این وزارتخانه گویای روند مثبت و بهبود وضعیت موجود خواهد بود.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری آذربایجان شرقی - رشید رجب پور

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است