پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   108242  | تاریخ خبر : 1398/06/20  | ساعت : 11:10

خبر/

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی برکنار شد/ "فتحی" سرپرست شد


نصر: به دنبال انتقادهای گسترده از عملکرد اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی در موضوع قطع گسترده درختان آذربایجان و آتش سوزی گسترده در جنگل های بکر ارسباران (قره داغ) بالاخره مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی برکنار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با حفظ سمت سرپرست این اداره کل شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی را تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.
آقایی در این حکم خطاب به اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی آورده است: ضمن سپاسگذاری از همکاریهای ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی شرقی منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال موفق و منصور باشید، توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است