پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   108366  | تاریخ خبر : 1398/06/21  | ساعت : 15:33

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی؛

14 هزار و 500 دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان شرقی هستند


نصر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: ۱۴ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان شرقی سرمایه‌های استان هستند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از مهر، محمد کلامی ظهر امروز پنج شنبه در همایش «مهر در محرم، شور حسینی، احسان حسینی» گفت: کمک به جشن عاطفه‌ها، کمک به پویایی آینده کشور است.

کلامی گفت: کمک به دانش‌آموزان نیازمند که یکی از اهداف اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) است، از دو جنبه اهمیت دارد، یکی جنبه فقرزدایی و دیگری کمک به کشف سرمایه‌های انسانی است.

کلامی افزود: اگر می‌خواهیم فقر از خانواده و جامعه ریشه‌کن شده و موروثی نباشد، بایستی شاخص‌های فرهنگی، آموزشی و مهارتی در جامعه و خصوصاً در بین دانش‌آموزان ارتقا داده شود و بهترین و مهمترین راه آن این است که کودکان خودشان تولید ثروت کنند که در این راه کمیته امدام امام خمینی (ره) از طریق جشن عاطفه‌ها به آموزش کودکان می‌پردازد.

مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) استان با بیان اینکه اصلی‌ترین سرماه هر جامعه‌ای سرمایه انسانی آن جامعه است، افزود: توسعه از بطن ملت‌ها آغاز می‌شود و ملت‌های خلاق و نوآور می‌توانند جامعه را به سمت تعالی پیش ببرند.

وی ادامه داد: 14 هزارو 500 دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد استان سرمایه‌های استان هستند که می‌توانند در آینده نزدیک به رشد و تعالی کشور کمک کنند و ما بایستی گام به گام با این سرمایه‌ها پیش برویم و نباید اجازه دهیم مشکلات اقتصادی منجر به غفلت از این سرمایه‌ها شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است