پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   110013  | تاریخ خبر : 1398/07/15  | ساعت : 12:33

با 70 میلیارد ریال اعتبار در منطقه پنج؛

بهسازی سه دهنه پل و هدایت آب های سطحی انجام می شود


نصر: شهردار منطقه پنج تبریز از شروع عملیات اجرایی چند طرح عمرانی جدید خبر داد و گفت : طبق بودجه مصوب عمرانی آگهی مناقصه چند طرح عمرانی منتشر شده و به زودی عملیات اجرایی آنها شروع می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، میر علی اصغرنساج غازانی با اعلام این مطلب افزود : سه دهنه پل با 65 میلیارد ریال هزینه بهسازی می شود.

وی در این رابطه اظهار داشت : پل خلعت پوشان و دو دهنه پل دانشگاه آزاد توسط این منطقه بهسازی می شود.

شهردار منطقه همچنین به لوله گذاری و هدایت آب های سطحی در سطح حوزه اشاره نمود و گفت : در خیابان مولانا واقع در شهرک باغمیشه با چهار میلیارد ریال هزینه پروژه هدایت آب های سطحی انجام می شود.

وی در ادامه به اجرای هدایت آب های سطحی از اتوبان پاسداران به مهرانه رود اشاره نمود و در این خصوص گفت : برای این دوپروژه با اهداف زیست محیطی بالغ بر پنج میلیارد ریال هزینه می شود.

نساج در پایان به تحقق 74 در صدی بودجه معاونت فنی وعمرانی در سال جاری اشاره نمود و با بیان اینکه رتبه اول را در این زمینه کسب نموده ایم گفت : پروژه های عمرانی با سرعت و با رعایت کیفیت لازم در حال اجراهستند ودر سال جاری تعدادی از آنها افتتاح می شود. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

لطفا دلایل اجرای ناقص لوپ پل نصر به استانداری (فاقد رمپ خروج از مسیر پاسداران-میدان بسیج به سمت نصر) را علیرغم وجود فضای کافی جهت اجرای کامل پروژه بصورت شبدری (چهار لوپ)را پیگیری و نتیجه رااعلام بفرمایید.
13:23:53 1398/07/15
بابک
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است