پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   11027  | تاریخ خبر : 1392/10/12  | ساعت : 12:09

شرکت گاز آذربایجان شرقی ستاد بحران تشکیل داد

ولی الله دینی:کمبود گاز در آذربایجان شرقی اجتناب ناپذیر است


نصر نیوز: مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان شرقی از کمبود گاز به دلیل مصرف بالای آن در آذربایجان شرقی خبر  داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر نیوز، ولی الله دینی امروز در جلسه ستاد بحران این شرکت گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته،کلانشهر تبریز بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی در استان را دارد.
بر اساس این گزارش: روز سه شنبه علیرغم تعطیلی تمامی ارگان ها، اعضای ستاد بحران شرکت گاز استان جلسه ای فوق العاده با حضور مدیر و جمعی از مسئولین منطقه 8 عملیات انتقال گاز  به منظور بررسی راهکارهای پیشگیری از افت فشار و قطعی گاز تشکیل دادند.
مهندس دینی در این جلسه با اعلام این مطلب که مصرف گاز در استان از مرز 38 میلیون مترمکعب در روز عبور کرده است ضمن تاکید بر اطلاع رسانی کمبود جدی گاز در استان و لزوم مصرف بهینه توسط مصرف کنندگان این نعمت الهی افزود: میزان تولید گاز در کشور مشخص و میزان سهم گاز استان که از طریق خطوط انتقال گاز در 3 محور اصلی تامین و در سطح استان توزیع می گردد نیز معین می باشدلذا مصرف بیش از این مقدار، قابل جبران نبوده و برای جلوگیری از افت فشار گاز در شبکه های توزیع سراسری استان، چاره ای جز محدودیت مصارف گاز ندارد.
وی با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم شرکت گاز در توزیع بی وقفه گاز در استان و کنترل تمامی مصارف و پیشگیری از قطع گاز تصریح کرد:تاکنون با کنترل مصارف و حفظ و نگهداری مدون تاسیسات گازرسانی،  قطع گاز نداشتیم  ولی با توجه به افزایش مصرف گاز، کمبود گاز در استان امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.
خاطرنشان می گردد برخورد قانونی با مصارف غیرمجاز گاز، اعمال محدودیت در برخی مشترکان عمده پرمصرف،  اجرای برنامه های اطلاع رسانی در سطح مردم و..... از سرفصل های مورد بررسی در جلسه بحران شرکت گاز استان بوده است.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است