پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   110433  | تاریخ خبر : 1398/07/20  | ساعت : 17:30

خبر/

پسماندهای پزشکی تحت نظارت سازمان مدیریت پسماند


نصر: نمایندگان سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز و سازمان حفاظت از محیط زیست با هدف نظارت، از پسماندهای پزشکی بیمارستان های سطح شهر بازدید می کنند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، علیرضا اصغری با اعلام این خبر اظهار کرد: بازدید مستمر و پیگیری جدی عوامل نظارت سازمان مدیریت پسماند در راستای مدیریت اصولی پسماندهای پزشکی در سطح شهر تبریز به صورت گسترده در حال انجام است.

او در این باره توضیح داد: موضوع لزوم رعایت قوانین و مقررات مدیریت پسماندهای پزشکی و جلوگیری از تخلیه غیر مجاز پسماندهای عفونی از سوی تمام مراکز متخلف به صورت جدی و مستمر کنترل و با متخلفین امر، در صورت عدم رعایت ضوابط و قوانین اعلام شده در قانون مدیریت پسماندها، برابر با حکم قضایی برخورد می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

از رسانه ها انتظار می رود به محل شرکت های امحائ کننده پسماندهای بیمارستانی در منطقه آناخاتون مراجعه و از نزدیک از نتیجه بی تدبیری های اداره کل محیط زیست استان گزارش تهیه نمایند.هر کسی در آنجا یک دیگی گذاشته و ادعای امحائ پسماند عفونی را دارد.ولی کسی بدرستی نمی داند که بلحاظ کارشناسی این ادعاها چگونه می تواند ممکن باشد. و نظارت محیط زیست در چنین شرایطی آیا امکان پذیر است؟
20:42:21 1398/07/20
کارشناس
  
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است