پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   110838  | تاریخ خبر : 1398/07/25  | ساعت : 13:13

معاون امور زیربنایی شهرداری زنجان؛

بازار سرپوشیده زنجان کف‌سازی می‌شود


نصر: معاون امور زیربنایی شهرداری زنجان گفت: عملیات کف‌سازی بازار سرپوشیده زنجان با ۲۰ هزار مترمربع و ۶۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده بعد از سپری شدن ایام اربعین آغاز می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، داود نوری امروز در گفت و گویی اظهار داشت: بر اساس توافقی که با هیات امنای بازار سرپوشیده زنجان انجام شده است ابتدا کف‌سازی راسته قیصریه و کوچه باشگاه با دو هزار و ۴۰۰ مترمربع انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه راسته قیصریه اصلی‌ترین مسیر در بازار سرپوشیده است کف سازی در فاز اول از این مسیر آغاز می‌شود.

معاون امور زیربنایی شهرداری زنجان، با بیان اینکه راسته حجت الاسلام فاز دوم این پروژه است، گفت: پیمانکار این پروژه انتخاب شده است و در حال حاضر همه مصالح مورد نیاز برای انجام این پروژه خریداری و انبار شده است.

نوری یادآوری کرد: کف‌سازی راسته قیصریه و کوچه باشگاه هر کدام یک‌هزارو ۲۰۰ مترمربع است.

وی به انجام اقدامات در خصوص جمع آوری آب های سطحی در کوی صدرجهان اشاره کرد و افزود: ۲ قنات در شهر زنجان در نواحی پایین دست از جمله خیابان خیام مشکل ساز بود که با هزینه داخلی به مبلغ ۶ میلیارد ریال احیا شد.

معاون امور زیربنایی شهرداری زنجان گفت: با احیای این قنات ها آب های سطحی رختشویخانه نیز جمع آوری می شود.

نوری به همین مشکل در کوی صدرا در شهر زنجان اشاره کرد و افزود: بر اساس طرح مطالعاتی دانشگاه زنجان بالا آمدن آب‌های سطحی در کوی صدرا مربوط به جابجایی گسل ها است.

وی تصریح کرد: این موضوع به عنوان پروژه پژوهشی توسط دانشگاه زنجان انجام می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است