پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   110885  | تاریخ خبر : 1398/07/27  | ساعت : 14:28

مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

اعزام نیروی کار به خارج از کشور از اهمیت خاصی داراست


نصر: مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: اعزام نیروی کار ضمن رفاه نمودن اشتغال ارز آوری و انتقال دانش و تکنولوژی را به همراه دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر،میراحد حسینی در نشست هم اندیشی مدیران دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی خارجی سراسر کشور در تبریز که با همکاری موسسه آرمان ماندگار در تبریز برگزار شد با اشاره به فعالیت موسسات کاریابی خارجی گفت: فعالیت این موسسات دارای برکات خاصی است و این موسسات نیروی کار به فرصت های شغلی به کشورهای خارجی اروپایی و دیگر کشورها اعزام می کنند و موسسه آرمان ماندگار هم یکی از موسسات فعال کشور در حوزه کاریابی خارجی است.

وی عنوان کرد:فعالیت این موسسات در راستای اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و باتوجه به پر شدن ظرفیت اشتغال درکشور اعزام نیروی کار به خارج نیز دارای اهمیت خاصی است و چون در دهه های اخیر رشد جمعیتی درکشور زیاد بود این رشد جمعیتی در سالهای فعلی به نیروی کار زیادی منجر شده که باید برای این نیروها ایجاد کار کرد و با توجه به محدودیت اشتغال در داخل اعزام به خارج که ارز آوری را هم به دنبال دارد در اولویت قرار میگیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار امیدواری کرد:این نشست یک روزه منجر به دستیابی به اهداف وزارتخانه شود و بتوانیم تکنولوژی خارجی را هم ازاین طریق به کشور وارد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

پیشنهادی سازنده برای موسسه آرمان ماندگار: بجای اعزام نیروی کار به خارج از کشور.شما فقط این مدیران کارآمد و باتجربه را دارای حداقل 40سال سابقه هستن به کشورهای متقاضی اعزام کنید تا وضعیت اشتعغال آنها را سر و سامان دهند.
09:43:37 1398/07/28
حسین واحد
  
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است