پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   110916  | تاریخ خبر : 1398/07/28  | ساعت : 11:03

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی؛

محدودیتی برای حضور ناشران در نمایشگاه کتاب تبریز وجود ندارد


نصر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال مناسب ناشران از هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، گفت: محدودیتی برای حضور ناشران در این نمایشگاه وجود ندارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، محمد محمدپور روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: همه ناشرانی که در سامانه نمایشگاه کتاب تبریز نام نویسی کردند در این رویداد فرهنگی حضور خواهند شد و هیچ محدودیتی وجود ندارد.  

وی با بیان اینکه ۹۵۰ ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه شرکت می کنند، افزود: بر این اساس جانمایی ناشران شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز امروز انجام می شود.  

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی ادامه داد: ناشران استانی نیز حضور خوبی در این نمایشگاه خواهند داشت و بر اساس آخرین اطلاعات ۸۰ ناشر از آذربایجان شرقی در بزرگترین رخداد فرهنگی غرب کشور شرکت می کنند.  

محمدپور همچنین اخبار منتشر شده بر ممانعت از حضور ناشران کتب ترکی آذربایجانی در نمایشگاه کتاب تبریز را رد کرد و گفت: چنین محدودیتی وجود ندارد.  

هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز از ۲۹ مهر تا ۴ آبان‌ سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می شود و همزمان دهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های آذربایجان شرقی نیز در محل این نمایشگاه برپا می شود.  

نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، بعد از نمایشگاه کتاب تهران، بزرگ ترین رویداد فرهنگی کشور در ارتباط با موضوع کتاب محسوب می شود.

این نمایشگاه در دوره قبلی برگزاری آن حدود یک میلیون نفر بازدیدکننده داشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است