پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   111038  | تاریخ خبر : 1398/07/29  | ساعت : 13:35

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه عنوان کرد:

فاز اول کمربندی دوم شهر ارومیه با 55 درصد پیشرفت فیزیکی


نصر: معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت: در حال حاضر فاز اول کمربندی دوم شهر ارومیه از 55 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، محمد کاظم زوار در گفت و گویی با اشاره به فاز اول این پروژه بیان کرد:  فاز اول به طول هفت کیلومتر و با پنج تقاطع غیر همسطح از سمت تقاطع شهیدلر کورپوسو (سرو) آغاز و تا جاده انهر امتداد دارد.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی در فاز یک در حال اجرا است، افزود: پیش بینی می شود که فاز اول تا پایان سال جاری  به بهره برداری برسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه با اعلام اینکه کل پروژه کمربندی دوم از 15 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است، اظهار کرد: کمربندی دوم شهر به طول ۴۳ کیلومتر با ۲۳ تقاطع غیر همسطح است که فاز اول ان به طول هفت کیلومتر در حال اجرا است.

وی افزود: کمربندی دوم دورتا دور شهر که ۲۵.۵ کیلومتر از تعهدات شهرداری (داخل محدوده شهر) و ۱۷.۵ کیلومتر خارج از تعهدات شهرداری یعنی خارج از محدوده شهر است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه تصریح کرد: برنامه ریزی ها جهت اتمام و گشایش کمربندی دوم شهر تا سال ۱۴۰۵ است.

وی با اشاره به میزان اعتبار لازم برای این پروژه گفت: میزان اعتبار پیش بینی شده پروژه با احتساب هزینه تملک قبلاً 10 هزار میلیارد ریال بوده که با تورم حاضر تا 15هزار میلیارد ریال نیز افزایش یافته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است