پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   2728  | تاریخ خبر : 1392/01/27  | ساعت : 21:23

امیر توپچی پور

آذربایجان، پایتخت فوتبال ایران همچنان سهمی ندارد!


نصرنیوز: نمایندگان باشگاه های لیگ برتر در مجمع سازمان لیگ برتر از سوی مدیران عامل و نمایندگان باشگاه ها انتخاب شدند ولی تبریز همچنان هیچ نماینده ای در جمع آنها نخواهد داشت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصرنیوز، با صعود تیم شهرداری و گسترش فولاد به لیگ برتر جمع تیم های استان در سطح اول فوتبال کشور به سه تیم رسید که به جز پایتخت هیچ شهر دیگری دارای این تعداد نماینده در لیگ برتر نیست.

فوتبال آذربایجان که با صعود تراکتور به لیگ برتر یکی از قطب های برتر فوتبال کشور شده بود در حال حاضر در دوران اوج خود به سر می برد و روزهای خوبی را پیش روی خود می بیند ولی این موقعیت مناسب نیازمند برنامه ریزی خوب و کارآمد در سطح استان می باشد.

عصر امروز در حالی نمایندگان باشگاههای لیگ برتر در مجمع سازمان لیگ برتر از سوی مدیران  عامل و نمایندگان باشگاهها انتخاب شدند که باز هم نامی از مدیرعامل تیم تبریزی یعنی محمد حسین جعفری دیده نمی شود.

در میان این نمایندگان نامهایی از مدیران باشگاه های سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، فجرسپاسی شیراز و داماش گیلان دیده می شود که تیم تراکتورسازی هم می توانست در این میان نماینده ای داشته باشد.

این اتفاق در حالی صورت می گیرد که در گذشته و در انتخابات فدراسیون فوتبال هم شاهد عدم اتحاد نمایندگان استان بودیم تا فوتبال آذربایجان با تمامی ادعایی که در فوتبال ایران دارد همچنان در فدراسیون بدون کرسی بماند.

در انتخابات ریاست فدراسیون ابتدا شاهد اتحاد ششگلانی، جعفری و دبیری بودیم ولی در ادامه تصمیم گیری ها تغییر بافت و برخی تغییر جبهه دادند و به سوت و سویی دیگر حرکت کردند تا تبریز با رای هایی که داشت نماینده ای نداشته باشد.

داشتن نماینده ای در فدراسیون فوتبال و نمایندگان باشگاه ها می تواند در برخی تصمیم گیری ها به نفع استان باشد و دیگر شاهد کوتاهی نسبت به فوتبال تبریز در اقدامات خاص فدراسیون نباشیم.

حال با صعود گسترش فولاد و شهرداری به لیگ برتر تعداد نمایندگان استان به سه نماینده افزایش یافته است و در جلسات آتی سهم نمایندگان استان بیشتر خواهد بود و امید است با اتحاد این نمایندگان شاهد نفوذ بیشتر آنها در کرسی های نمایندگی در راس فوتبال کشور باشیم .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (6)

تا وقتی ... فوتبال آذربایجان همه کاره باشه، وضعیت همین خواهد بود که هست
13:07:32 1392/01/28
psk
  
رو چه حسابی تبریز پایتخت فوتبال ایران است؟ 3 تا نماینده داره؟ خب تهران 4 تا داره!!! چه افتخاری تبریز داشته؟ یه نایب قهرمانی تراکتور!! اما اصفهان بوسیله سپاهان 4 بار قهرمان ایران 2 بار نایب قهرمان آسیا شده ذوب آهن هم همینطور حالا دلیل پایتخت بودن تبریز در فوتبال ایران چیست؟!
13:44:04 1392/01/28
رضا
  
شهرداري بايد 20 ميليارد صرف نگهداري اين تيم كنه ميدونيد چند تقاطع غير همسطح چند پارك چند كتابخانه ميتونست باهاش بسازه؟
17:13:03 1392/01/28
؟؟؟
  
البته اصل موضوع کاملا درست است ولی بنظر شما کی باید انجا باشد این ادم ذره ای هم باید از فوتبال بدانذیا نه
22:45:51 1392/01/28
بهار
  
جعفری تو خبرها اومد انتخاب شده دیگه!!!!!!!!!
10:07:38 1392/01/29
ali
  
آدم را یاد لطیف ای می اندازد که بهتر است ننویسم. ولی در کل بهتر بود چنین نمی شۇد.
21:35:51 1392/02/02
یکی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است