پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   32021  | تاریخ خبر : 1394/02/10  | ساعت : 16:44

رئیس شورای شهر تبریز:

گروه‌بندی‌های اتفاق افتاده در شورای شهر تبریز را جمع می‌کنیم


نصرنیوز: رئیس شورای شهر تبریز گفت: در شورای جدید تعامل افزایش یافته و امیدواریم از سال‌جاری گروه‌بندی‌های اتفاق افتاده در شورای شهر تبریز را جمع کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصرنوز به نقل از فارس ، شهرام دبیری ظهر امروز در آیین گرامیداشت روز شوراها اظهار داشت: با وجود اینکه شورای شهر تبریز با گرایش‌‌های مختلف و جناح بندی‌های متفاوت شکل گرفته ولی خوشبختانه بین اعضای شورای شهر تبریز با یکدیگر تعامل خوبی وجود دارد.
وی با بیان اینکه شوراها بدون مشارکت مردم نمی‌توانند موفق باشند و عملکرد خوبی ارائه دهند، تصریح کرد: اگر به تنهایی کار کنیم و نظرات مردم را در نظر نگیریم موفق نمی‌شویم.

تاکید بر لزوم فعال کردن شورایاری‌ها در شهر تبریز

دبیری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم فعال کردن شورایاری‌ها، اظهار داشت: در شورای قبلی تلاش کردیم این اتفاق محقق شود ولی متاسفانه این مورد انجام نشد ولی خوشبختانه دیدگاه دولت فعلی متفاوت است و می‌توانیم انتخابات شورایاری را برگزار کنیم.

رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه رضایتمندی مردم از پروژه‌های اجرا شده در سطح شهر افزایش یافته است، گفت: در وضعیت رکود اقتصادی و تحریم‌های موجود، مجموعه شورا و شهرداری تبریز تحقق بودجه بالایی را شاهد بوده است.

دبیری ادامه داد: در شورای فعلی اگر نتوانستیم مدیریت واحد شهری را احیا کنیم، حداقل هماهنگی شهری را بنا کردیم و این امر محقق شد.

وی با اشاره به آثار مثبت ناشی از این اقدام، اظهار داشت: بدین ترتیب بر آیند نیروها در یک زمینه و جهت شده و موجب شد جهت‌گیری‌های متفاوت باعث اصطکاک نشود.

رئیس شورای شهر تبریز یادآور شد: خوشحالیم از این طریق توانستیم ثابت کنیم مردم‌سالاری دینی در شهر ما جاری است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است