پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   32022  | تاریخ خبر : 1394/02/10  | ساعت : 22:47

دادستان عمومی و انقلاب تبریز خبر داد:

اعاده اراضی دولتی به ارزش 800 میلیارد تومان در آذربایجان‌شرقی


نصرنیوز: دادستان عمومی و انقلاب کلانشهر تبریز از اعاده اراضی دولتی به ارزش 800 میلیارد تومان در آذربایجان‌شرقی خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش  نصرنیوز ، موسی خلیل‌اللهی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان در سال 94 اظهار داشت: دادگستری آذربایجان‌شرقی برای ارائه خدمت بهتر اولویت‌های متعددی دارد که حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و مولد و ایجاد زمینه‌های مناسب کسب و کار از جمله آنها است.

وی افزود: کمیته حقوقی شورای حمایت از سرمایه‌گذاری استان تاکنون بیش از 10 جلسه برگزار کرده و در طول این جلسات سعی کرده‌ایم مشکلات واحدهای صنعتی در حال ورشکستگی را بررسی کرده و زمینه را برای ادامه فعالیت آنها فراهم آوریم.

خلیل‌اللهی مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری بدون توجه به حواشی را از اقدامات موثر دادگستری استان در سال گذشته عنوان و اضافه کرد: سال گذشته رتبه اول بخش اراضی را با اعاده و باز پس‌گیری راضی دولتی به ارزش 800 میلیارد تومان به خود اختصاص دادیم.

دادستان عمومی و انقلاب کلانشهر تبریز از ایجاد مجتمع قضایی ویژه جرائم اقتصادی و مدیران خبر داد و افزود: در اواخر سال گذشته ساختمان این مجتمع را در بلوار حسابی زعفرانیه تبریز با ظرفیت چهار شعبه تحویل گرفتیم.

وی اظهار داشت: با توسعه این شعبات در نظر داریم جرائم اقتصادی به شکل تخصصی‌تر مورد بررسی قرار گیرد؛ ضمن اینکه شان مدیران اقتصادی هم با جداسازی ایشان از مجرمین عادی حفظ می‌شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است