پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   46973  | تاریخ خبر : 1394/12/10  | ساعت : 14:15

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد:

توزیع سراسری گوشت قرمز و مرغ منجمد


نصر: گران شدن گوشت قرمز به علت تقاضای بالای بازار است و گوشت قرمز تازه و منجمد به اندازه کافی وجود دارد و هیچگونه کمبودی در این زمینه نداریم و به هر میزان که نیاز باشد توزیع می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از تسنیم، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۵۵۰۰ تومان و گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلو هیجده هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه های زنجیزه ای و سازمان میادین توزیع می شود.

علیرضا ولی با اشاره به اینکه برای تامین نیاز بازار شب عید با تمام فروشگاه های زنجیره ای میادین میوه و تره بار ،‌ فروشگاه های تعاون روستایی و فروشگاه های بهاره قرارداد داریم و مرغ و گوشت منجمدتوزیع می کنیم افزود: برای گوشت قرمز منجمد هیچگونه افزایش قیمت نداریم و هر زمان از سال که کمبود و افزایش قیمت در بازار مشاهده شود گوشت قرمز به طور مستمر توزیع و عرضه خواهد شد.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: گوشت قرمز تازه را بخش خصوصی توزیع می کند.
ولی گفت:‌ هیچگونه صادراتی برای گوشت قرمز نداریم و کمبودی نیز در بخش تولید نیست.
وی افزود: در روزهای پایانی سال قیمت گوشت مرغ منجمد تا ۵۱۰۰ تومان نیز کاهش خواهد یافت.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: ‌در زمینه تولید گوشت مرغ سالانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تن مازاد تولید داریم که بخشی از این میزان صادر می شود.
ولی افزود: هم اکنون گوشت گرم مرغ با قیمت هر کیلو ۶۵۰۰ تومان عرضه می شود اما اگر از قیمت هر کیلو ۷ هزار تومان بیشتر شود مرغ گرم نیز عرضه خواهد شد.
وی درباره توزیع تخم مرغ نیز گفت: تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای ،‌ میادین میوه و تره بار ،‌ فروشگاه های تعاونی روستایی و فروشگاه های بهاره با قیمت مصوب توزیع می شود.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره کیفیت گوشت مرغ منجمد افزود: از آنجا که گوشت مرغ در شرایط استاندارد و کاملا بهداشتی منجمد شده است کیفیت این گوشت از گوشت مرغ تازه ای که در فریزر خانگی بصورت تدریجی منجمد می شود بسیار بالاتر است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

تخم مرغ در مغاذه ها هركيلو 5500 تومان عرضه ميشود ودر مقابل اعتراض مردم گويند كه بعلت صادرات گران شده لطفا رسيدگي فرماييد
21:06:33 1394/12/10
عباسي
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است