پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   46975  | تاریخ خبر : 1394/12/10  | ساعت : 13:59

واکنش به گزارش نصر/

شهین باهر: تبدیل بیمارستان کودکان سرطانی تبریز به اداره قابل قبول نیست


نصر: عضو شورای شهر تبریز در واکنش به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نصر در خصوص بیمارستان کودکان تبریز گفت: بیمارستان کودکان تبریز تبدیل به اداره شده است که این مسئله قابل قبول نیست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر،  ایرج شهین‌باهر اظهار داشت: بیمارستان کودکان سرطانی تبدیل به ساختمان اداری شده است.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان توسط شهرداری برای بستری شدن کودکان سرطانی ساخته شده است، افزود: اصلا قابل نیست که اتاق‌های این مجموعه به جای بستری شدن کودکانی که در راهروها مانده بودند امروز تبدیل به اتاق اداری فلان آقا یا خانم باشد.

شهین‌باهر تاکید کرد: اگر این موضوع درست باشد و اتاق‌ها تبدیل به واحدهای اداری شده باشد به شدت با این قضیه برخورد خواهم کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

توروخدا رسیدگی کنید...تعداد تخت های بستری کودکان سرطانی اصلا افزایش نداشته و همون 30 تخت سابق هس در حالی که این 30 تخت نه تنها کودکان سرطانی استان بلکه بیماران استان های مجاور و حتی گاه بیماران از کشور همسایه آذربایجان رو مورد پذیرش قرار میده که کم بودن تعداد تخت ها باعث مشکلات جدی در پذیرش و درمان کودکان سرطانی شده.به طوری که گاه بیش از یک ماه باید در لیست نوبت بستری قرار بگیریم و گاه انقدر تاخیر ایجاد میشه که زمان شیمی درمانی ها به قدری به تاخیر میفته که شاهد عوارض و عود و مرگ و میر ناشی از نبود جای بستری در کودکان معصوم هستیم.
22:50:08 1394/12/10
مادر کودک سرطانی
  
باور کدنی نیست که این همه بی اعتنایی به این کودکان مریض شود. این امر در صورت درست بودن نهایت بی مسیولیتی بودهو شهرداری حق دارد جلوی این امر را بگیرد.
23:01:02 1394/12/10
رحیم بابلی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است