پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   58697  | تاریخ خبر : 1395/07/17  | ساعت : 21:33

همزمان با چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی برگزار می شود؛

نخستین جشنواره ایده تا کسب و کار در تبریز


نصر: جشنواره ایده تا کسب‌وکار با هدف تجاری سازی محصولات و ایده هایی که قابلیت توسعه و توان تولید محصولات فناورانه را دارند در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ آبان ماه همزمان با چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی برگزار می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس فناوری نصر، جمع آوری و شناسایی ایده های برتر، معرفی ایده ها به سازمان های حمایتی، صنعتگران و صاحبان صنایع و آموزش و راهنمایی صاحبان ایده جهت پیاده سازی ایده ها و تکمیل چرخه ایده تا کسب و کار از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

این جشواره با هدف تجاری سازی محصولات و ایده هایی که قابلیت توسعه و توان تولید محصولات فناورانه را دارند در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ آبان ماه همزمان با چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی با همکاری tabriz.io و منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی  برگزار می شود.

در این جشنواره ایده‌هایی که قبلا ثبت نام شده اند در طول نمایشگاه به نمایش در می آیند و علاوه بر آن برنامه‌های ویژه‌ای برای ایده‌ها تدارک دیده شده است. در طول چهار روز نمایشگاه بهترین فرصت برای ایده‌هاست تا مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک کسب‌وکار را بیاموزند و از میان ۱۰۰ ایده حاضر در نمایشگاه، ۲۰ ایده فرصت حضور در رقابتی نفس‌گیر را خواهند داشت. هر ایده فرصت ارائه‌ای ۶ دقیقه‌ای از جرئیات طرح خود و ۶ دقیقه پاسخ به داوران را خواهد داشت. جایزه ویژه به  نفر اول تا سوم و یک جایزه برای ایده منتخب شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

جشنواره ایده تا کسب‌وکار برای چه افرادی طراحی شده است؟

کارآفرینان، دانشجویان و تمام کسانی که علاقه مند به حوزه فناوری های نو هستند می‌توانند مخاطب این جشنواره باشند. مخاطب اصلی این رویداد جوانان خوش‌فکری هستند که ایده‌های بزرگی در ذهن دارند و به دنبال فرصتی برای عملیاتی کردن ایده‌های خود هستند. طرحهای فناورانه ارائه شده توسط اشخاص حقیقی، حقوقی، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی یا دانشگاهها برای معرفی توانمندیهای فناورانه، فناوریهای مختلف (برحسب شرایط شهرستان) هستند می توانند جزئی از این رویداد پرانرژی باشند.

افرادی که ایده های آنها در مراحل اولیه است  و محصول و خدماتشان هنوز تجاری نشده اند می توانند از این فرصت برای کسب تجربه و ارزیابی ایده خود از فرصت پیش‌آمده در این رویداد استفاده کنند.

در طول برگزاری این جشنواره کارگاه‌ها و آموزش هایی برای تیمسازی، طراحی مدل کسب و کار و ارزیابی ایده ها صورت خواهد گرفت تا صاحبان ایده ها برای پیشبرد ایده هایشان و ارائه نهایی آماده شوند. علاوه بر اینها فضای پرجنب و جوش و شرایطی ایده آل برای شبکه سازی و یافتن شرکای تجاری و افرادی که می توانند شما را در راه اندازی یک کسب و کار موفق راهنمایی کنند فراهم  می آید. تجربه شکست و موفقیت مربیان و حامیان و افراد با تجربه ای که در این جشنواره شما را همراهی خواهند کرد، مستندی عالی برای مسیر موفقیت کسب و کار شماست.

این جشنواره فرصت بی نظیری است برای افرادی که دوست دارند در جامعه ای حرفه ای و متخصص، ایده هایشان را ارزیابی کنند و تجربه ای بر کوله بار تجربه هایشان بیافزایند.

سخنرانان:

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره ایده تا کسب‌وکار:
Tabriz.io/idea

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است