پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   98869  | تاریخ خبر : 1397/12/01  | ساعت : 18:00

گفت و گوی نصر با عکاسی که هواداران تراکتور را جهانی کرد/

نیکمرد: هرگز فکر نمی کردم تصاویر این دیدار به این شدت بازتاب داشته باشد


نصر: عکاس و تصویربردار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: هرگز فکر نمی کردم تصاویر این دیدار به این شددت بازتاب داشته باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مهرداد نیکمرد  که با تصاویر هوایی خود از ورزشگاه یادگار امام (ره) در بازی تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران بازتاب حهانی داشت در گفتگو با خبرنگار نصر گفت: از سال 83 به صورت رسمی کار تصویربرداری انجام می دهم و حدود چهارسال است خلبان پهباد می باشم.

دبیر کارگروه ساماندهی پهبادهای غیرنظامی در تبریز در خصوص تصاویر هوایی دیدار تراکتورسازی و استقلال گفت: هرگز فکر نمی کردم تصاویر این دیدار به این شددت بازتاب داشته باشد و بر خود می بالم که نام تبریز و تراکتورسازی را در سطح جهانی با تصاویرم مطرح کردم.

نیکمرد درباره سقوط پهباد خود گفت: این که تراکتورسازی مقابل استقلال پیروز شد و تصاویر هوایی این دیدار در سطح جهانی بازتاب پیدا کرد خوشحالم کرد اما برای خلبانی که پرنده اش سقوط کند ناراحت کننده است اما در آن شرایط جوی برای پرواز مناسب نبود اما برای ثبت حضور تماشگران این کار را انجام دادم.

وی اذعان داشت: این تصاویر که با اجازه صداو سیما آذربایجان شرقی پخش شد و به نوعی باید از این سازمان هم تشکر کرد در بین دو نیمه و قبل از سقوط پهباد ذخیره کرده بودم.
وی ادامه داد: در این وضعیت اقتصادی و شرایط ارزی برای ما 18 میلیون تومان ضرر مبلغ بالایی است که البته مالک محترم باشگاه تراکتورسازی قول مساعد برای پرداخت هزینه پهباد را داده اند.
مهرداد نیکمرد گفت: با تمام این ناراحتی ها زمانی که بازتاب تصاویرم را دیدم و شاهد این بودم که تصاویر تراکتورسازی و نام تبریز در سطح جهانی بیش از 3 الی 4 میلیون لایک شده است خستگی را از تنم بیرون کرد و این موضوع باعث شده است که چند روز فقط دست به گوشی باشم و از صفحاتی که این تصاویر را بازنشر می کنند تشکر می کنم.
عکاس و تصویربردار صدا و سیمای آذربایجان شرقی درخصوص بحث کیفیت تصاویر پخش شده از شبکه سهند گفت: این موضوع به نوعی یک طرفه به قاضی رفتن است چرا که واقعا این موضوع چیزی نیست که صدا و سیمای استان بخواهد و انجام گیرد و باید زیر ساخت های مناسب و بالا از تهران برای آذربایجان شرقی فراهم گردد.

وی ادامه داد: فقط در بحث کیفیت تصاویر بالا و پخش آنلاین این شبکه سه است که قدرت پخش دارد و حتی شبکه های اول و دوم هم نمی توانند با کیفیت بالا پخش آنلاین انجام دهند.
وی اذعان داشت: همه صدا و سیمای استان را سیبل قرار  داده اند ولی باید توجه کرد که زیر ساخت های مناسب برای پخش آنلاین با کیفیت HD بسیار هزینه بالایی دارد که در این شرایط اقتصادی شاید مقدور نباشد ولی با این وجود این سازمان در تلاش است با بالا بردن دوربین های خود تصاویر بهتری را ارائه دهد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

ياشاسين جناب نيكمرد عكاس باشي شما نام تراكتور ومردم آذربايجان را بلند كردي انشاالله هميشه سربلند باشي
09:07:57 1397/12/02
هوادارن تراكتور
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است